:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Inowrocławia

Koncerty, Znamy gwiazdy tegorocznych Inowrocławia - zdjęcie, fotografia

W czerwcu na inowrocławskim lotnisku usłyszymy takie gwiazdy jak: Bajm, Sylwia Grzeszczak, Bracia, Grzegorz Hyży oraz Patrycja Markowska. Czy miasto trafiło w gusty mieszkańców miasta?

Na pewno nie zabraknie hitów, które zna każdy bez względu na wiek. Jedno jest pewne czeka nas duża dawka koncertowych wrażeń. 

Tegoroczne święto miasta zaplanowano w terminie 7-10 czerwca. Wszystko zacznie się oczywiście Jarmarkiem Kujawskim w Solankach, w ramach którego zaplanowano też m.in. festyn średniowieczny.

Mieszkańców Inowrocławia i okolic interesują jednak najbardziej wykonawcy, którzy wystąpią na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego. Tym razem koncerty zaplanowano na piątek i sobotę, a to ze względu na głosy wielu mieszkańców, ale niedzielne imprezy kończą się zbyt późno, a w poniedziałek rano czeka ich praca.

- Takiego zestawu gwiazd w Inowrocławiu jeszcze nie było. Staraliśmy się wybrać wykonawców znanych i lubianych, opierając się o głosy mieszkańców. Choć jest powiedzenie, że nie da się zadowolić wszystkich, to myślę, że nam się udało – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

„Ta sama chwila”, „Józek, nie daruję ci tej nocy” czy „Jezioro szczęścia” – te hity będą na pewno śpiewali wszyscy zgromadzeni na lotnisku. Po wielu latach do Inowrocławia przyjeżdża Bajm. Grupa Beaty Kozidrak świętuje 40-lecie, więc można spodziewać się specjalnego koncertu i świetnego występu.

Wielu pojawi się tam również dla samej wokalistki, niezwykle cenionej przez fanów w całym kraju.

- Ludzie czują, że jestem szczera. Nigdy nikomu nie zrobiłam krzywdy. Pewnie dlatego fani często się ze mną utożsamiają, bo podświadomie wiedzą, że jestem normalna i niczym nie szpanuję – mówi Beata Kozidrak w jednym z wywiadów.

Poza tym na lotnisku usłyszymy Sylwię Grzeszczak, której występu inowrocławianie domagali się od 2 lat. Będzie zespół Bracia, czyli synowie Krzysztofa Cugowskiego, Grzegorz Hyży oraz Patrycja Markowska.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zostanie pobity rekord frekwencji na Dniach Inowrocławia, a jest on przecież niezwykły, gdyż na poprzednich mogło się bawić nawet 20-25 tysięcy osób.

O szczegółach Dni Inowrocławia 2018 będziemy jeszcze wielokrotnie szczegółowo informowali.

Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Inowrocławia komentarze opinie

  • gość 2018-02-07 19:03:50

    Gwiazdy? Chyba 10 lat temu. Nuuuudy... Mam nadzieję, że chociaż sztuczne ognie będą...

  • Gość 2 - niezalogowany 2018-02-08 18:23:54

    Dlaczego nie Big cyc ? Czy moze bedzie jeszcze taka okazja, zeby wystąpił ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl