:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Zgłosić przestępstwo przyjechał... pijany

Sprawy kryminalne , Zgłosić przestępstwo przyjechał pijany - zdjęcie, fotografia

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj późnym wieczorem w Inowrocławiu przed budynkiem komendy Policji. Do policjantów zgłosił się mężczyzna, który chciał zawiadomić o przestępstwie, którego miał zostać ofiarą. Problem w tym, że mężczyzna sam przyjechał autem pijany.

Do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu stawił się wczoraj 49-letni mężczyzna, aby zgłosić przestępstwo. Policjanci zwrócili mu uwagę, że parkując auto zastawił wjazd innym pojazdom i poprosili o przestawienie samochodu. Mężczyzna odpowiedział wówczas, że nie może tego zrobić, bo wcześniej spożywał alkohol i nie może w tym stanie prowadzić. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło jego słowa - miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Funkcjonariusze próbowali dowiedzieć się czemu mężczyzna zachował się w taki sposób, ale nie potrafił on tego wyjaśnić.

Teraz sprawą zajmą się inowrocławscy policjanci. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mężczyźnie do 2 lat więzienia. Ponadto mundurowi na miejscu zatrzymali mu prawo jazdy.

KPP

Zgłosić przestępstwo przyjechał... pijany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl