:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Zgłoś Animatora Kultury

Spotkania, Zgłoś Animatora Kultury - zdjęcie, fotografia

Przypominamy, że do 10 maja można składać wnioski o nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Tytuł Animatora Kultury przyznawany jest przez Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzę za aktywną działalność kulturalną. Co roku doceniani są kolejni twórcy i działacze kultury. W ubiegłym roku tym zaszczytnym tytułem zostali uhonorowani: Józef Siej, Stowarzyszenie Klubu Kawalerskiego, Roman Kozłowski, Janina Sikorska i Andrzej Dargacz.

Wniosek o nagrodę powinien zawierać: dane osobowe kandydata (lub nazwę podmiotu i jego adres), informacje dotyczące całokształtu dotychczasowej działalności lub osiągnięcia, za które nagroda ma być przyznana oraz uzasadnienie wniosku.

Zgłoszenia należy składać do 10 maja (osobiście lub wysyłając pocztą) w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, z dopiskiem na kopercie „Animator Kultury 2018”.

Nagrody zostaną wręczone podczas obchodzonego w czerwcu dorocznego Dnia Animatora Kultury.

Zasady i tryb przyznania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury określa uchwała nr IX/91/2003 Rady Miejskiej Inowrocławia z 26 maja 2003 r. Bliższe informacje można uzyskać także w Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia.

UM


Zgłoś Animatora Kultury komentarze opinie

  • gość 2018-05-16 13:17:48

    Polecam serdecznie usługi animatorów z firmy kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/animatorzy-zabaw/ Najtaniej, najlepiej, najskuteczniej, dojazd w obrębie całej Polski.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl