:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Zapraszamy na spektakl pt. "Żółta ciżemka"

Festyny, Zapraszamy spektakl

Z okazji  zimowych  ferii   klub Przydomek   KSM  zaprasza  wszystkie    dzieci  15 lutego  o godz.17.00  na przedstawienie  o  historii  żółtej  ciżemki w  wykonaniu  Teatru Blaszany Bębenek.

Jest to spektakl historyczny, którego akcja rozgrywa się w XV wieku, w czasach panowania króla Kazimierza Jagiellończyka. Główny bohater Wawrzuś jest dzieckiem ze wsi Poręba. Posiada uzdolnienie rzeźbiarskie, jednak nie zyskuje uznania w kręgu rodzinnym. Pewnego dnia nie przypilnował krów i bojąc się konsekwencji nie wraca do domu, a wyrusza w świat. Tam przeżywa wesołe i ciekawe przygody. Jest świadkiem kradzieży oraz wstępuje do cyrku, w którym poznaje sztukę kuglarstwa. Z powodu złego traktowania ucieka i trafia do Krakowa. Tam poznaje kronikarza Jana Długosza, który odkrywa rzeźbiarski talent Wawrzusia.

W przedstawieniu wykorzystano zmieniającą się scenografię, autorskie utwory zaśpiewane przez bohaterów, a także akompaniament gitary akustycznej. Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu. Pomagają złapać złodzieja, a wraz z głównym bohaterem Wawrzusiem uczą się cyrkowych sztuczek.

„Żółta Ciżemka” zachęca do tego, żeby rozwijać talent, nie poddawać się, dążyć do spełnienia marzeń.Bezpłatne wejściówki  są  do  nabycia  w  klubie  od  9  lutego w  godzinach od 7.00 -11.00  i od 15.00-20.00 .Ilość miejsc jest  ograniczona.

Zapraszamy na spektakl pt. "Żółta ciżemka" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl