:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zapisy do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2019/2020

szkoły podstawowe, Zapisy szkół przedszkoli szkolny 2019/2020 - zdjęcie, fotografia
01/02/2019 13:09

Informujemy rodziców dzieci 7-letnich (urodzonych w 2012 r.), że w dniach od 25 do 28 lutego 2018 r. odbędą się zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020 do następujących szkół podstawowych:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha, ul. Toruńska 46.
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi, ul. NMP 22.
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Szarych Szeregów 1.
  4. Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego, ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7.
  5. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika, ul. Mikołaja Kopernika 18.
  6. Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej, ul. Władysława Łokietka 3.
  7. Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie,        ul. Chemiczna 9.
  8. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza, ul. Stanisława Przybyszewskiego 119.
  9. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego, ul. Jana III Sobieskiego 5/7.
  10. Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi, im. Zygmunta Wilkońskiego       ul. Ignacego Daszyńskiego 29.
  11. Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Pawła II, ul. Zygmunta Kurka 16.
  12. Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Józefa Krzymińskiego 4.

W tych dniach zostaje wydłużony czas pracy sekretariatów szkół podstawowych, które czynne będą w godzinach od 8.00 do 16.30.

Do klas pierwszych szkół podstawowych uczniowie przyjmowani są zgodnie z nowym obwodem szkolnym, które przedstawia Tabela nr 1. Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego według niżej podanych kryteriów organu prowadzącego (Tabela nr 2).

 

Tabela nr 1. Obwody szkolne na rok szkolny 2019/2020

Lp.

Nazwa szkoły

Obwód

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 1

Piotra Bartoszcze, Kazimierza Burzyńskiego, Józefa Chociszewskiego, Cmentarna, Henryka Czamana, Dojazdowa, Hm. Marcina Strachanowskiego, Jacewska od nr.1 do nr. 43 numery nieparzyte,  Lotnicza, Stanisława Łuczaka, Karola Marcinkowskiego od nr. 51,  Młyńska od nr.  1 do nr. 36, Bartka Nowaka, Obwodowa, Orłowska od nr. 40, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Przy Stadionie, Radosna, Rodu Czaplów, Rtm. Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Izydora Sobeckiego,  Stare Miasto, Stolarska, Szczęśliwa, Stanisława Szenica, Szybowcowa, Śniadeckich, Toruńska od nr. 46,  Towarowa, Zamknięta.

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 2

3 Maja, Andrzeja, Bpa Antoniego Laubitza, Andrzeja Brończyka, Działowa, Jacewska od nr. 2 do nr. 42 numery parzyste, Kasztelańska, Jana Kilińskiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Romana Zientarskiego, Łączna, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Młyńska od nr. 37, Najświętszej Maryi Panny, Orłowska od nr. 1 do nr. 39, plac Klasztorny, Plebanka, Poprzeczna, Poznańska od nr. 1 do nr. 15, Przypadek, Rybnicka, Rynek, Rzeźnicka, Szeroka, Szkolna,  Średnia, Św. Ducha  od nr. 1 do nr. 84,  Toruńska od nr. 1 do nr. 45, Wałowa, Wodna, Zielona.

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 4

al. Niepodległości od nr. 1 do nr. 42, Franciszka Becińskiego, Bł. Jerzego Popiełuszki, Gen. Franciszka Kleeberga, Grochowa,  Gwarków, Jakuba Jasińskiego, Józefa Krzymińskiego, Ks. Władysława Demskiego, Marcelego Kujawy-Połczyńskiego, Janusza Kusocińskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niemojewskich, Ppłk. Józefa Owczarskiego, Prymasa Józefa Glempa, Płk. Witolda Roszkowskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Orląt Lwowskich,  Adama Poszwińskiego, Rąbińska od nr. 1 do nr. 90, Szarych Szeregów, Szparagowa, Józefa Ulatowskiego, Stanisława Wachowiaka, Stanisława Waszaka,  Justyny Wichlińskiej, Wojska Polskiego od nr. 1 do nr. 31 z wyłączeniem nr. 26 i 28, Macieja Wierzbińskiego, Żytnia.

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 5

59 Pułku Piechoty, al. 800-lecia Inowrocławia, al. Niepodległości od nr. 43, Iwana Alejnika, Henryka Arctowskiego, Adama Asnyka,  Batkowska, Bluszczowa, Ludwika Błażka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Budowlana, Chmielna, Cicha,  Pawła Cymsa, Leona Czaplickiego, Romana Dmowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Maksymiliana Gruszczyńskiego,  Jana z Ludziska, Klemensa Janickiego, Genowefy Jaworskiej, Jęczmienna, Stanisława Kiełbasiewicza, Jana Kochanowskiego, Witolda Kocikowskiego, Zenona Kosidowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Bolesława Leśmiana, Lniana, Łubinowa, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Jana Molla, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej,  Emilii Plater, Polskich Saperów, Bolesława Prusa, Pszeniczna, Mikołaja Reja, Rąbińska od nr 91, Rzepakowa, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Bogdana Snarskiego, Staropoznańska od nr. 1 do nr. 39, Warsztatowa, Józefa Weyssenhoffa, Wojska Polskiego od nr. 32 oraz nr. 26 i 28, Wspólna, Stanisława Wyspiańskiego, Gustawa Zielińskiego,  Zielna,  Stefana Żeromskiego.

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 6

6 Stycznia, al. Mikołaja Kopernika, al. Henryka Sienkiewicza od nr. 1 do nr. 22, Czarna Droga, Dubienka, Dworcowa, Farna, Gen. Władysława Sikorskiego, Lucjana Grabskiego, Grodzka, Henryka Fryderyka Hoyera,  Jana Kasprowicza, Kręta, Ks. Bogdana Gordona, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego od nr. 1 do nr. 50, Metalowców, Osiedle Bydgoskie, Ignacego Paderewskiego,  Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 1 do nr. 43, Prezydenta Franklina Roosevelta, Przesmyk, Równinna, Składowa, Solankowa od nr.  1 do nr. 40, Stanisława Staszica, Studzienna, Szklarska, Szosa Bydgoska,Św. Mikołaja, Świętokrzyska, Zapadłe, Zofiówka.

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 8

Bolesława Krzywoustego, Cegielna, Stefana Czarnieckiego, Dąbrówki, Długa od nr. 16, Marulewska od nr. 1 do nr. 33 numery nieparzyste, Mieszka I, Rogowa, Św. Ducha od nr. 86 numery parzyste, Władysława Hermana, Władysława Łokietka.

  1.  

Szkoła

Podstawowa nr 9

Bagienna, Chabrowa, Chemiczna, Deszczowa, Dyngusowa, Fabryczna, Fiołkowa, Gdyńska, Kamienna, Kwiatowa, Jana Karola Maćkowskiego, Makowa, Mątewska od nr. 1 do nr. 100, Mikorzyńska, Modrakowa, Mostowa, Nizinna, Notecka, Objazdowa, Piękna, Polna, Popowicka, Franciszka Posadzego, Poznańska od nr. 252, Przemysłowa, Daniela Rakowicza, Rolna, Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Skryta, Słoneczna, Sodowa, Spokojna, Staropoznańska od nr. 40, Torowa, Wapienna.

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 10

Józefa Aleksandrowicza, Mariana Biskupa, Jana Brzechwy, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Andrzeja Dybalskiego, Aleksandra Fredry, Czesława Janczarskiego, Stefana Knasta, Kolejowa, Zenona Kopcia, Marii Kownackiej, Kujawska, Kornela Makuszyńskiego, Mątewska od nr. 101, Miechowicka, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Pokojowa, Janiny Porazińskiej, Poznańska od nr. 134 do nr. 251, Stanisława Przybyszewskiego, Władysława Reymonta, Wiktora Spornego, Spółdzielców,  Jana Marcina Szancera, Ewy Szelburg-Zarembiny, Szymborska od nr. 124, Transportowca, Wiejska, Wielkopolska.

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 11

Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Bolesława Brodnickiego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Leona Czarlińskiego, Górnicza, Tomasza Graczykowskiego, Gronowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana III Sobieskiego, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Konwaliowa, Józefa Kościelskiego,  Ks. Bolesława Jaśkowskiego, Ks. Dobromira Ziarniaka, Kazimierza Kujawskiego, Kurowa, Lipowa, Malinowa, Marulewska od nr. 2 do nr. 32 numery  parzyste oraz od nr. 34, Milenijna, Morelowa, Niezapominajki, Orzechowa, Papuszy, Podgórna, Edwarda Ponińskiego, Poznańska od nr. 16 do nr. 133a, Sylwestra Ranusa, Różana, Solna, Stanisława Sroczyńskiego, Stefana Batorego, Szymborska od nr. 1 do nr. 123, Świętokrzyska od nr. 1 do nr. 22, Topolowa, Juliusza Trzcińskiego, Tulipanowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wrzosowa, Adama Znanieckiego.

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 14

al. Okrężna, al. Powstańców, al. Henryka Sienkiewicza od nr. 23, Armii Krajowej, Boczna, Władysława Broniewskiego, Ignacego Daszyńskiego, Harcerstwa Polskiego, Marii Konopnickiej, Krucza, Kruśliwiecka, Magazynowa, Pakoska, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 44, Przy Stawku, Solankowa od nr. 41, Świętokrzyska od nr. 68, Ustronie, Zygmunta Wilkońskiego.

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 16

Błonie, Bursztynowa, Józefa Dankowskiego, Dedala, Długa od  nr. 1 do nr. 15, Droga do Lotniska, Glinki, Ikara, Jacewska od nr. 44, Jana Jaskólskiego, Tadeusza Kaźmierskiego, Kruszańska, Zygmunta Kurka, Okrężek, Osiedle Okrężek, Andrzeja Rakoczego, Tadeusza Śliwaka, Św. Ducha  od nr. 85 numery nieparzyste,  Jerzego Wróblewskiego.

  1.  

Szkoła Podstawowa Integracyjna

szkoła bezobwodowa

 

 

 

Tabela nr 2. Kryteria na rok szkolny 2019/2020 brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do szkoły podstawowej

 

Lp.

Kryterium

Liczba

punktów

Dokument niezbędny do potwierdzenia kryterium

  1.  

Rodzeństwo kandydata realizuje obowiązek szkolny w szkole pierwszego wyboru

4

 

  1.  

Miejsce pracy jednego z rodziców znajduje się w obwodzie szkoły

3

Dokument potwierdzający miejsce pracy rodzica

  1.  

Dziadkowie kandydata zamieszkują w pobliżu szkoły

2

Oświadczenie rodzica

 

  1.  

Miejsce zamieszkania kandydata znajduje się w pobliżu obwodu szkoły

1

Oświadczenie rodzica

 

 

Harmonogram czynności oraz terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do klas I szkół podstawowych, do klas IV oddziałów sportowych i do klas VII oddziałów dwujęzycznych określają załączniki nr 2-4 do zarządzenia Nr  37 /2019 Prezydenta Miasta Inowrocławia z dnia    30 stycznia 2019 r. dostępny na stronie: www.bip.inowroclaw.pl

 

Ponadto informujemy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, że od 25 lutego do 15 marca 2019 roku trwać będą zapisy dzieci 3, 4, 5 i 6-letnich do przedszkoli publicznych. Wniosek o przyjęcie dziecka można pobierać w przedszkolu w godzinach od 8.00 do 15.30, a we wtorki od godziny 8.00 do 16.30.

 

Dzieci przyjmowane będą po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego do następujących placówek:

 

1.  Przedszkole nr 2 przy ulicy Harcerstwa Polskiego 6 a.

                  2.  Przedszkole nr 4  Integracyjne:

- przy ulicy Kusocińskiego 11,

- przy ulicy Kusocińskiego 24.          

                  3.  Przedszkole nr 14:

                        - przy ulicy Św. Ducha 86,

                        - przy ulicy Jacewskiej 16,

                        - przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 41,

                        - przy ulicy Poznańskiej 47.

                  4. Przedszkole nr 20:

                        - przy ulicy Wojska Polskiego 13 a,

                        - przy ulicy Alejnika 13.

                  5. Szkoła Podstawowa nr 9  przy ul. Chemicznej 9 (z oddziałami przedszkolnymi).

 

Również w dniach od 25 lutego do 15 marca 2019 r. odbywać się będą  zapisy do oddziałów zerowych dzieci 6-letnich (urodzonych w 2013 r.). w wymienionych niżej szkołach:  

  1. Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Toruńskiej 46
  2. Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. NMP 22
  3. Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Szarych Szeregów 1
  4. Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7
  5. Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Władysława Łokietka 3

5 .  Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Przybyszewskiego 119

  1. Szkole Podstawowej Integracyjnej przy ul. Józefa Krzymińskiego 4

 

Harmonogram czynności oraz terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli określa załącznik nr 1 do zarządzenia Nr 37/2019 Prezydenta Miasta Inowrocławia z dnia                30 stycznia 2019 r. dostępny na stronie: www.bip.inowroclaw.pl

 

Kryteria organu prowadzącego do przedszkoli przedstawia poniższa tabela:

Tabela nr 3. Kryteria na rok szkolny 2019/2020 brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli publicznych

 

Lp.

Kryterium

Liczba

punktów

Dokument niezbędny do potwierdzenia kryterium

  1.  

Dziecko obojga rodziców pracujących lub studiujących      w systemie stacjonarnym.

10

Dokument poświadczający zatrudnienie każdego z rodziców: zaświadczenie z zakładu pracy, w przypadku działalności gospodarczej poświadczenie rozliczania się    z ZUS lub Urzędem Skarbowym, zaświadczenie z uczelni

  1.  

Rodzeństwo dziecka kontynuuje wychowanie przedszkolne         w przedszkolu pierwszego wyboru .

8

 

  1.  

Przedszkole wskazane we wniosku jest najbliżej położonym od miejsca zamieszkania dziecka/miejsca pracy  jednego     z rodziców  przedszkolem.

6

Dokument potwierdzający miejsce pracy rodzica (jeżeli ta informacja nie została zawarta w pkt. 1)

  1.  

Dziecko jednego z rodzica pracującego lub studiującego      w systemie stacjonarnym.

4

Dokument poświadczający zatrudnienie rodzica: zaświadczenie z zakładu pracy, w przypadku działalności gospodarczej poświadczenie rozliczania się    z ZUS lub Urzędem Skarbowym, zaświadczenie z uczelni

  1.  

Dziadkowie dziecka zamieszkują w pobliżu przedszkola.

2

Oświadczenie rodzica

  1.  

Czas pobytu dziecka                   w przedszkolu powyżej 5 godzin dziennie.

2

Oświadczenie rodzica

Rodzice, których dzieci w roku szkolnym 2018/2019 w danym przedszkolu publicznym korzystają z wychowania przedszkolnego składają do dyrektora tego przedszkola deklarację     o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez ich dziecko na rok szkolny 2019/2020,    w terminie do 8 lutego 2019 r.

 

Zapisy do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2019/2020 komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"