:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Zamiast śnieżnych kul piłeczki, to i tak zabawa była przednia

Policjanci dzieciom spędzającym czas wolny w wiejskiej świetlicy zaproponowali zmagania sportowe i wiedzy. Nikt się nie nudził. W zajęciach edukacyjnych związanych z bezpieczeństwem uczestniczyły nie tylko dzieci z Latkowa, ale też ich opiekunowie.

Asp. szt. Izabella Drobniecka i st. sierż. Michał Parzyszek dziś (13.02) zorganizowali w sposób pożyteczny i ciekawy czas wolny podczas tegorocznych ferii dzieciom z Latkowa. Były zmagania dwóch drużyn, które musiały pokonać najpierw tor przeszkód. Zadanie w plenerze było o tyle trudne, bo każdy uczestnik musiał wyposażyć się w elementy odblaskowe, a potem zebrać piłki w alkogoglach. Zabawie towarzyszyły salwy śmiechu, szczególnie wtedy, gdy w szranki stanęli ich opiekunowie.

Zagadki, rebusy i kalambury dotyczące bezpiecznych zasad. To z nimi musiały się następnie zmierzyć uczestnicy świetlicowych ferii. Dotyczyły one nie tylko bezpiecznych zabaw poza domem, ale też poruszania się po drogach i relacji z obcymi osobami. Gdy policjanci poprowadzili zajęcia na temat tolerancji i relacji rówieśniczych nie brakowało wyrażania swoich emocji poprzez przekaz niewerbalny. Dzieci nie tylko musiały rozróżnić dany rodzaj emocji, ale też nawiązać do niego, kiedy towarzyszy nam w życiu i czego jest skutkiem. Podsumowanie punktacji drużyn wykazało remis, to najważniejsze było to, by podyskutować na temat bezpieczeństwa i nauczyć się rozpoznawania zagrożeń. Spotkanie dopełniły upominki, którymi policjanci obdarowali dzieci, słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcie.

Zamiast śnieżnych kul piłeczki, to i tak zabawa była przednia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl