„Zainstaluj czujkę w domu” - uroczystość wręczenia nagród


Portal Inowrocław
21/12/2018

szkoły podstawowe21 grudnia br. w gmachu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu dla dzieci i młodzieży oraz pełnoletnich mieszkańców powiatu inowrocławskiego pod nazwą: „Zainstaluj czujkę w domu”.

Organizatorem konkursu był Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu przy współudziale Starosty Inowrocławskiego, a rywalizacja odbywała się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa".
Gości przywitali, gospodarz uroczystości Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu st. bryg. Andrzej Stachowicz oraz współorganizator konkursu, Pani Starosta Inowrocławski mgr Wiesława Pawłowska.
Tego roczna edycja konkursu cieszyła się wyjątkową popularnością, a liczba prawie 1300 zgłoszeń z odpowiedziami na pytania konkursowe, przerosła najśmielsze oczekiwania.
Tak duże zainteresowanie świadczy o wzroście świadomości dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. To również sukces kampanii edukacyjno-informacyjnej, która była i jest prowadzona przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.
Nagrody osobiście wręczyli organizatorzy konkursu, dziękując za udział i doceniając wiedzę o tak istotnych zagrożeniach. Ta miła uroczystość była również okazją do złożenia świątecznych i Noworocznych życzeń.

J.S.

 
„Zainstaluj czujkę w domu” - uroczystość wręczenia nagród - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w szkoły podstawowe


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu