:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Zagraj w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej dziewcząt

Piłka nożna, Zagraj ogólnopolskim turnieju piłki nożnej dziewcząt - zdjęcie, fotografia

UKS Szóstka zaprasza do udziału w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej dziewcząt "Szóstka Cup 2018".

REGULAMIN

ogólnopolskiego turniej piłki nożnej dziewcząt

„SZÓSTKA CUP 2018”

1. Organizator: UKS Szóstka Inowrocław.
  2. Termin: 16.06.2018r. (sobota), godzina 9.00.
  3. Miejsce: boisko „Orlik” przy SP 6 Inowrocław, Al.Kopernika 18, 88-100 Inowrocław.
  4. Kategorie wiekowe:
  1. Młodzik (rocznik 2005 i młodsze)
  2. Orlik (rocznik 2007 i młodsze)
  1. Drużyna składa się z 10 zawodniczek (gramy 5+1)
  2. W turnieju wystąpi po 8 drużyn w każdej kategorii wiekowej podzielonych na dwie grupy. Dwie pierwsze drużyny awansują do półfinałów i zagrają mecze „na krzyż”, pozostałe dwie zagrają o miejsca. Czas gry 1x12 minut.  Za zwycięstwo w meczu w fazie eliminacyjnej drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, a za porażkę 0 punktów. O kolejności miejsc w grupie decyduje:

• większa liczba zdobytych punktów,

• wynik bezpośredniego pojedynku,

• lepsza różnica zdobytych i straconych bramek,

• większa ilość zdobytych bramek,

• rezultat rzutów karnych wykonywanych pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

W przypadku 3 drużyn z taką samą ilością pkt., tworzy się tzw. „małą tabelę” uwzględniając tylko wyniki pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

1. Rzuty karne: 9m; odległość od muru przy rzucie wolnym: 5m;  kary wychowawcze 1-2 minuty; auty zza głowy; aut bramkowy z tzw. „piątki”;  nie obowiązuje przepis o spalonym; pozostałe przepisy PZPN.
  2. Koszty uczestnictwa: 150 zł od drużyny; w przypadku 2 drużyn: 250 zł.
  3. Organizator zapewnia:
  1. drużyny, które zajmą miejsca 1-4 otrzymają puchary i nagrody rzeczowe
  2. drużyny, które zajmą miejsca 1-3 otrzymają medale, puchary, nagrody rzeczowe
  3. statuetkę, dyplom oraz nagrodę rzeczową otrzyma najlepsza zawodniczka, bramkarka oraz królowa strzelczyń
  1. Organizator zapewnia opiekę medyczną.
  2. Organizator zapewnia wodę, obiad i słodki poczęstunek.