:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Za miesiąc kolejne Targi Ślubne

Festyny, miesiąc kolejne Targi Ślubne - zdjęcie, fotografia

Targi Ślubne, które odbędą się 18.02.2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej  w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4   w godzinach 11.00-17.00. tradycyjnie rozpoczną sezon ślubny.

Odwiedzający otrzymają dużą dawkę ślubnych inspiracji a podczas rozmów z profesjonalistami branży ślubnej można dowiedzieć się wszystkiego o organizacji ślubu i wesela.

Pokazane będą nowości i trendy w modzie ślubnej, w ślubnym makijażu i fryzurach, dziesiątki propozycji ślubnych obrączek, liczne wzory zaproszeń, filmów i fotografii oraz pomysły na oprawę muzyczną. Czekają przepyszne torty i ciasta, atrakcje weselne a firmy dekoratorskie szykują niezwykłe oferty. Dla szukających  miejsce na przyjęcie weselne liczne sale weselne przedstawią swoją ofertę.

Na scenie odbywać się będą liczne pokazy między innymi pokazy mody ślubnej oraz  liczne konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy.

Organizator ma zaszczyt poinformować i zaprosić do zaprezentowania oferty państwa firmy  na kolejnych Targach Ślubnych w dniu 18.02.2018r. tradycyjnie w Hali widowiskowo-sportowej al. Niepodległości 4 w  Inowrocławiu.
Jest to wyjątkowa  okazja, aby zyskać nowych klientów i zamówienia.

https://www.facebook.com/inoalejapieknosci/ 

Za miesiąc kolejne Targi Ślubne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl