:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Z siekierą ruszył na samochody

Komunikaty Policja, siekierą ruszył samochody - zdjęcie, fotografia

Do 10 lat więzienia grozi 35-letniemu mężczyźnie, które odpowie za włamania do samochodów. Jego nocna eskapada zakończyła się w policyjnym areszcie.

Kilka dni temu w Inowrocławiu na ul. Hoyera mężczyzna siekierą „potraktował” dwa zaparkowane pojazdy. Zabrał też z nich apteczkę oraz nawigację i uciekł. Powiadomieni o zderzeniu policjanci po tym, jak ustalili rysopis napastnika, poszukiwali sprawcy. Patrolując rejon przyległy, mundurowi zauważyli mężczyznę, który odpowiadał opisowi. Zatrzymali go do wyjaśnienia. Policjanci odnaleźli też porzucone skradzione mienie.

Po zgromadzeniu dowodów, kryminalni postawili mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem do dwóch pojazdów. Dwa dni temu (13.11) podejrzany został doprowadzony do oskarżyciela, który zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Z siekierą ruszył na samochody komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się