:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wywiozą odpady wielkogabarytowe

Samorząd, Wywiozą odpady wielkogabarytowe - zdjęcie, fotografia

W dniach 14 i 15 marca 2018 r. na terenie Inowrocławia odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Za odpady wielkogabarytowe uznaje się odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery czy zabawki dużych rozmiarów.

Nie należy wystawiać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów z jakiegokolwiek demontażu, rozbiórki czy przebudowy, tj. desek drewnianych, belek, paneli, ram okiennych, drzwi, płotów, wanien, umywalek, muszli toaletowych lub spłuczek, grzejników, płytek, rolet czy zużytych opon.

Zgłoszenia bezpłatnych wywozów są przyjmowane telefonicznie pod numerem 52 357 56 62 oraz 52 357 90 11. Po wykonanym zgłoszeniu, uprzejmie prosimy o wystawienie odpadów wielkogabarytowych w pobliżu wiat śmietnikowych, a w przypadku domów jednorodzinnych, przed bramą posesji.

Wywiozą odpady wielkogabarytowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl