:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Wyruszył na podbój Sahary

Biegi, Wyruszył podbój Sahary - zdjęcie, fotografia

Marcin Świtalski to inowrocławianin, który postanowił wziąć udział w ekstremalnym biegu terenowym przez Saharę. Dzisiaj Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza pożegnał śmiałka, życząc mu powodzenia w podjętym wyzwaniu.

Marcin Świtalski wyruszył dziś do Maroka, aby po przygotowaniach, wziąć udział w 100-kilometrowym biegu przez tereny pustynne - RUNMAGEDDON SAHARA. Przy Stadionie Miejskim odbyło się pożegnanie sportowca.

- Przed panem ogromne wyzwanie. Bardzo się cieszę, że możemy wspierać ludzi z takimi ambicjami. Wierzę w pana sukces. Będę trzymał kciuki i życzę powodzenia – zwrócił się do Marcina Świtalskiego Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Marcin Świtalski jest trenerem personalnym. Uprawiał różne sporty – od gry w piłkę przez biegi, aż po sztuki walki. Chętnie angażuje się i organizuje akcje sportowe. Marcin Świtalski od pół roku walczy z nowotworem. Wyzwanie podejmuje nie tylko dla własnej satysfakcji, ale również dla Fundacji Cancer Fighters, która pomaga dzieciom w zmaganiach z rakiem.

UM


Wyruszył na podbój Sahary komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl