:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Wychowali sześcioro i troje "kasprowiczan"

24 maja społeczność I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu uroczyście żegnała swoich tegorocznych absolwentów. Pożegnanie stało się okazją do wyrażenia specjalnych podziękowań i złożenia gratulacji rodzicom dwóch abiturientów - najmłodszych dzieci w rodzinie, których rodzeństwo również uczyło się w murach "Kaspra".

Listy gratulacyjne oraz okolicznościowe pamiątki otrzymali państwo Maria i Bartłomiej Szczupakowie z Szadłowic, których aż sześcioro dzieci odbywało naukę w I LO (Beata - matura 2000, Marcin - matura 2002, Jakub - matura 2004, Anna - matura 2013, Paweł - matura 2018 oraz Szymon - matura 2018) i państwo Katarzyna i Waldemar Buszkiewiczowie, których troje dzieci ukończyło I LO (Monika - matura 2012, Kacper - matura 2014 i Kajetan - matura 2018).  Dyrektor Rafał Łaszkiewicz podziękował obu rodzinom za zaufanie, jakim obdarzyły one szkołę, powierzając jej opiece swoje dzieci, a także za pomoc, na jaką przez lata placówka mogła liczyć z ich strony. W imieniu Starosty Inowrocławskiego gratulacje wyróżnionym złożyła także wicestarosta Mirosława Kucol.

Na zdjęciach autorstwa Wiktora Nogalskiego - państwo Szczupakowie z synem Szymonem odbierają gratulacje od dyrektora Rafała Łaszkiewicza i wicestarosty Mirosławy Kucol.

An.K.

Wychowali sześcioro i troje "kasprowiczan" komentarze opinie

  • gość 2018-05-28 11:10:56

    Paweł - matura 2015. Przepraszamy za pomyłkę. Gratulacje dla całej Rodziny!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl