:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Wybór idealnego fotelika samochodowego w 2018 roku

Komunikaty, Wybór idealnego fotelika samochodowego - zdjęcie, fotografia

Przy wyborze najodpowiedniejszego fotelika, rodzice powinni wziąć pod uwagę szereg czynników, które stanowią podstawę przy wyborze najodpowiedniejszego modelu.

 Decyzja podjęta przez rodziców, jest bardzo ważna, ponieważ fotelik samochodowy może być wykorzystywany przez kilka lat lub biorąc pod uwagę foteliki ekonomiczne, nawet do kilkunastu. Czym więc powinien odznaczać się fotelik samochodowy? Powinien przede wszystkim być to fotelik bezpieczny, posiadający odpowiednie certyfikaty, świadectwa przeprowadzonych testów kolizyjnych oraz atesty. Ważne jest również dopasowanie fotelika do samochodu oraz to czy będzie wygodny dla dziecka.

Wygodnym oraz praktycznym fotelikiem dla dzieci od 9 miesięcy do około 12 roku życia jest fotelik Recaro Young Sport Hero. Jest to niemiecki fotelik stosowany do wagi 9kg – 36kg, z  wyższej półki, ekskluzywny. Fotelik Recaro jest wykonany z trwałych, solidnych materiałów, wykonany jest z materiałów absorbujących energię . Ściśle łączy ze sobą komfort i bezpieczeństwo, tak istotne dla przewożonego malucha. W swym wyposażeniu posiada wiele udogodnień, których zadaniem jest, by podróż dziecka w aucie była wspaniałą, spokojną przygodą, połączoną z wypoczynkiem, co dla mniejszego dziecka jest również ważne.

System zabezpieczeń w foteliku to: pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które można w późniejszym czasie zdemontować oraz trzypunktowe dla większego dziecka. System HERO wspomaga prawidłowe zapięcie pasów, bez jego skręcania czy ślizgania się. System Advanced Side Protection, dba o bezpieczeństwo w trakcie jazdy oraz w sytuacji wypadku samochodowego, który absorbuje energie wytworzoną w czasie kolizji.

Fotelik Recaro Young Sport Hero idealnie wpasowuje dziecko do swego wnętrza, dzięki temu dziecko jest odpowiednio chronione wewnątrz fotelika. Fotelik dodatkowo wyposażony jest w wygodną, miękką poduszkę dla mniejszego dziecka, która znajduje się na siedzisku fotelika. Poduszkę tą łatwo zdemontować, gdy już dziecko podrośnie.

Fotelik posiada innowacyjny system szybkiej regulacji oparcia, za pomocą dolnego pokrętła, dzięki czemu można sprawnie ustawić żądaną pozycję fotelika. Budowa fotelika świadczy o wysokiej ochronie i bezpieczeństwie, ścianki fotelika zostały celowo przedłużone na wysokości tułowia oraz w zagłówku. Fotelik wyposażony jest także w poduszki amortyzujące znajdujące się na wysokości głowy oraz szyi. Fotelik Recaro Young Sport Hero wykonany jest z oddychających materiałów, odpornych na zabrudzenia, trudnopalnych.

Wybór idealnego fotelika samochodowego w 2018 roku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się