:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo

Komunikaty Policja, Wspólnie dbajmy bezpieczeństwo - zdjęcie, fotografia

W Inowrocławiu, już w przyszłym tygodniu, rusza kampania informacyjna skierowana do uczniów. Zajęcia poprowadzą przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Wszystko w trosce o dobro dziecka, jego zdrowie i życie.

Miasto Inowrocław, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu zainicjowali realizację wspólnej kampanii informacyjnej dotyczącej popularyzacji numeru alarmowego „112” oraz cyberprzemocy na terenie Inowrocławia.

W tym celu, już w przyszłym tygodniu, odbędą się cykliczne spotkania w szkołach podstawowych. Kampania ma na celu podnieść świadomość społeczną w zakresie obejmującym funkcjonowanie numeru alarmowego „112”, by numer ten wybrać tylko z określonym przeznaczeniem, gdy zagrożone jest życie lub mienie. Działania profilaktyczne mają również ograniczyć fałszywe i bezzasadne zgłoszenia. Podczas zajęć z uczniami, przedstawiciele UW w Bydgoszczy i policjanci, nie tylko zainteresują dzieci i młodzież tematyką. Zajęcia przewidziane są w formie warsztatów i będzie o czym dyskutować.

Zaplanowane spotkania:

- 16.04.2018r. godz. 11.45-13.30 SP nr 2 Inowrocław ul. NMP

- 17.04.2018r. godz. 9.50 – 11.30 SP nr 4 Inowrocław ul. Kusocińskiego

- 24.04. 2018r. godz. 9.30 – 11.20 SP nr 1 Inowrocław ul. Toruńska.

KPP

Wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się