:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

WOŚP na lodzie z akcentem politycznym

WOSP, WOŚP lodzie akcentem politycznym - zdjęcie, fotografia
10/01/2016 13:32

W samo południe na lodowusku "Logolandia" odbył sie mecz hokeja na lodzie pomiędzy drużynami Czerwonych i Czarnych. Mecz zakończył sie wynikiem remisowym, a w rzutach karnych 2:1 wygrała drużyna Czarnych. Na konto orkiestry przekazano 400 zł. Niestety był również akcent polityczny.

WOŚP na lodzie z akcentem politycznym komentarze opinie

  • Ktoś - niezalogowany 2016-01-11 23:31:18

    Czasami niestety trzeba powiedzieć coś bezwstydnie, żeby ludzie otworzyli oczy...

  • Bekafchooy - niezalogowany 2016-01-11 23:04:36

    Grafoman - Skoro nie widzisz czegoś co jest widoczne gołym okiem, to już nie mój problem. A ponoć profil sprawdzałeś - Jeżeli nawet, to bardzo, ale to bardzo słabo!

  • Ktoś - niezalogowany 2016-01-11 19:52:34

    *Prezydent więcej wziął niż dał

  • Grafoman - niezalogowany 2016-01-11 19:48:39

    WOŚP - nie obrażaj hokeistów! PS. Bekafchooy jeśli masz wiedzę na temat rzekomej odpowiedzi IO to daj mi info. Na moim profilu nic nie było, a jeśli napisali(ście) coś na adres mailowy- no to kicha, nie mój i pewnie nie aktywny, wykorzystany "grzecznościowo" do rejestracji.

  • Ktoś - niezalogowany 2016-01-11 19:48:38

    Do Orkiestry to się dorzucają hokeiści od wielu lat. Prezydent więcej wziął i dał. Pewien baran tego nie zrozumiał!

  • WOŚP - niezalogowany 2016-01-11 18:29:07

    Ten Pan z plakatem jest hokeistą!!

  • kim jest? - niezalogowany 2016-01-11 16:01:35

    Kim jest ten Pan z plakatem?

  • Gość - niezalogowany 2016-01-11 09:39:21

    Mieszkańcy Inowrocławia ofiarnie zebrali 77 tys. złotych, a pan prezydent Brejza "lekką rączką" wziął 90 tys. za niewykorzystany urlop. To kto tu powinien się wstydzić? Pytam się?

  • Jabol - niezalogowany 2016-01-11 09:25:18

    POpraprańcy też nie mieli wstydu przez tyle lat rządów...

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2016-01-11 09:04:54

    Uważam, że osoba, która wzięła 90 000 złotych, powinna wstydzić się najbardziej. ;-)To przecież więcej niż wyniosła zbiórka w tym roku.

  • Gość - niezalogowany 2016-01-11 08:55:19

    Cel szczytny, a pisiory nie mają wstydu.

  • Martyna - niezalogowany 2016-01-10 23:59:41

    Zachowanie tego pana, to wstyd dla PiS. Ale nie mozna liczyć, że przeprosza, bo oni nienawidzą Jurka Owsiaka i Orkiestry. Zrobili to celowo.

  • Bekafchooy - niezalogowany 2016-01-10 21:54:11

    Grafomanie! Dlaczego Pisowski? Bo nie publikuje Twoich bredni dotyczących w/w partii na portalu lokalnym. Mnie bardzo cieszy fakt, że w końcu zrobili z tym porządek, a neewsy, które się pojawiają są przynajmniej na temat i dotyczą Inowrocławia, a nie tego co PiS zrobił, a czego nie zrobił. A co do tej odpowiedzi: Szukaj, a może znajdziesz.

  • Grafoman - niezalogowany 2016-01-10 20:50:21

    Bekafchooy! Po pierwsze skąd wiesz, że pisowski portal IO blokuje moje wpisy na temat pisu, a po drugie to niby gdzie i kiedy mi odpowiedzieli na cokolwiek? Akurat ja nic nie wiem na ten temat. Jesteś dziwnie dobrze "poinformowany" internauci powinni na Ciebie szczególnie uważać.

  • Grafoman - niezalogowany 2016-01-10 20:42:30

    Bekafchooy- witaj! Tęskniłem...No ale poważnie, Twój pisowski portal może mi ... no wiesz co, ale mam nadzieję, że jeszcze wolne media przed PiSem się obronią i właśnie tu (na portalu) będzie można wyrażać swoje poglądy

  • Bekafchooy - niezalogowany 2016-01-10 19:39:34

    I w żadnym wypadku nie umożliwiajcie pisania blogów, a tym bardziej nie związanych z Inowrocławiem, bo się zrobi taki sam syf jak na konkurencyjnym portalu, choć tam na szczęście zrobili już z tym porządek!

  • Bekafchooy - niezalogowany 2016-01-10 19:33:34

    Poległeś Grafoman. Widzę, że skoro I-O, nie akceptuje Twoich bredni na temat PiS-u (i nawet w tym temacie Ci odpowiedzieli), to szukasz teraz innego portalu do siania propagandy.

  • Grafoman - niezalogowany 2016-01-10 19:17:12

    Nie bardzo rozumiem co ten baran miał na myśli prezentując ten transparent. Jedyne co przychodzi mi do głowy to, że ma żal do mieszkańców o tak niskie datki. No ale za pisowsikm "myśleniem" normalny nie nadąży! PS Mam nadzieję, że ten portal nie jest tak uzależniony od jednej opcji jak ten drugi i nie będzie tu cenzury politycznej. Jeśli tak to jest szansa, że trochę ludzi tu się przeniesie. Umożliwijcie pisanie blogów to się portal ożywi.

  • Chyba głupi mieszkaniec - niezalogowany 2016-01-10 18:31:16

    Ośmieszyć? A może mając do tego okazje przekazać coś co jest niestety prawdą? A może Ty jesteś z partii POpapranców? I boli Cię, to, że ktoś napisał prawdę?

  • boczek - niezalogowany 2016-01-10 17:12:59

    No właśnie jest prezydentem ponad podziałami a nie tak jak prezydent PiS-u.

  • Mieszkaniec też - niezalogowany 2016-01-10 17:06:17

    Mieszkańcu. A co to za pomoc prezydenta dla Orkiestry? On jest przez niektórych wybrany ale reprezentuje nas wszystkich i jego zakichanym obowiązkiem jest udzielić pomocy czyli otworzyć halę dla przeprowadzenia imprezy. Bez stawiania pomników za życia, trochę rozsądku proszę. Za prezydentowanie dostaje pensję i to nie małą, wiekszą niż prezydent 2 milionowej Warszawy.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2016-01-10 16:24:45

    PiSorstwu szajba odp...la Ci hokeiści to w połowie członkowie pis na czele ze Słabińskim. Brejza pokazał klase wspierając WOŚP, a PiSowskie oszołomy zamiast pomóc chciały ośmieszyć charytatywną imprezę. Panie Prezydencie mieszkańcy są wdzięczni za Pana pomoc dla Wielkiej Orkiestry. Proszę się nie przejmować oszołomami z PiS.

Dodajesz jako: |