:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C lekkie zachmurzenie

Wkrótce kolejna wystawa psów rasowych

Kiedy: 2018-04-22 , godzina: 10:00 | Gdzie: Stadion Miejski, ul. Orłowska

Festyny, Wkrótce kolejna wystawa psów rasowych - zdjęcie, fotografia

w najbliższą niedzielę 22 kwietnia na Stadionie przy ul. Orłowskiej odbędzie się Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Inowrocławiu.

Zgłoszono 858 psów, przedstawicieli 160 ras, najliczniej reprezentowaną rasą przez 31 przedstawicieli będą buldogi francuskie. Liczną grupę ponad dwudziestu przedstawicieli będą stanowiły: labradory, yorkshire terriery, buldogi angielskie. Po raz pierwszy zaprezentują się w Inowrocławiu psy takich ras jak: Ciobanesc Romanesc Miotric, owczarek kataloński, islandzki szpic pasterski, chart hiszpański.

Zaprezentują się psy wszystkich polskich ras: polski owczarek nizinny, polski owczarek podhalański, ogar polski, gończy polski, chart polski oraz trzy psy najmłodszej naszej rasy, nieuznanej jeszcze oficjalnie przez FCI (Międzynarodową Federację Kynologiczną) - polski spaniel myśliwski. 

Wystawcy przyjadą z całej Polski oraz z kilku krajów: Szwecji, Rumunii, Danii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Izraela, Niemiec i Portugalii.

Ocena będzie się odbywała jednocześnie na 17 ringach, poprzez porównanie zostaną wybrane najpiękniejsze psy w swoich klasach, które następnie będą oceniane na ringu honorowym w konkurencjach finałowych. 

Pokazowi, jak zawsze będzie towarzyszyć kiermasz karmy, legowisk i innych akcesoriów przydatnych dla czworonogów.

- wstęp na wystawę jest płatny, bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 5 zł,

- otwarcie wystawy dla publiczności o godzinie 10.00,

- organizatorem wystawy jest Związek Kynologiczny w Polsce.

Wkrótce kolejna wystawa psów rasowych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się