:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Wizja lokalna na ulicy Edwarda Ponińskiego

Samorząd, Wizja lokalna ulicy Edwarda Ponińskiego - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj miała miejsce wizja lokalna na ulicy Edwarda Ponińskiego z udziałem przedstawicieli Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Inowrocławia, w której uczestniczyłem na zaproszenie ratuszowych urzędników.

Obecne były również osoby mieszkające po drugiej stronie drogi. Przyczyną spotkania był  wniosek w sprawie rozważenia możliwości posadowienia progu zwalniającego. Analizowaliśmy różne potencjalne lokalizacje urządzeń poprawiających bezpieczeństwo użytkowników tej osiedlowej ulicy na Solnie oraz propozycję ograniczenia dopuszczalnej prędkości na drodze. Zanim sprawa trafi do zarządzającego ruchem swoje opinie zaprezentuje Policja oraz Straż Miejska. Niezależnie od podjętych ostatecznie decyzji pozytywnie postrzegam zaproszenie wnioskodawcy na wizję lokalną jako dobrą praktykę ze strony ratusza przy rozpatrywaniu inicjatyw obywatelskich. Spotkanie było również okazją do omówienia możliwości realizacji programu "osiedle Solno przyjazne dla rowerzystów"

Wizja lokalna na ulicy Edwarda Ponińskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl