:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Wielkanocny Poranek w Muzycznej Krainie

Niedziela Palmowa pełna wrażeń i przeżyć w domach dała dzieciom początek poniedziałkowym świątecznym obchodom w Przedszkolu nr 14 przy ul. św. Ducha w Inowrocławiu.

Wszyscy odświętnie ubrani, wcześniej zapoznani ze świątecznymi zwyczajami, wypatrujący w oknach Zajączka czekali z palmami na rozpoczęcie tegorocznej uroczystości. Uroczyście powitano przybyłych gości: Wojciecha Piniewskiego zastępcę Prezydenta Miasta Inowrocławia, Magdalenę Kaiser naczelnika Wydziału Oświaty i Sportu oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Dziecięcą interpretację Zmartwychwstania Pańskiego przedstawiły pięciolatki z gr. IX prezentując biblijną jego wersję. Dzięki dziecięcemu urokowi ten prezentowany, niewyobrażalny dla człowieka, element wiary stał się prosty w odbiorze widzów. Wyobraźnia, która towarzyszyła podczas spektaklu wzruszyła wielu uczestników i pozwoliła odczuć odbiorcom świąteczny nastrój. Uroczystość zakończono wiosennym akcentem, jak na Muzyczną Krainę przystało, związanym z muzyką -tańcem. Uroczystość przygotowały Magdalena Guźlecka i Renata Hordyńska we współpracy z Małgorzatą Pawlak i Joanną Krężelewską.


Wielkanocny Poranek w Muzycznej Krainie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl