:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

W tańcach byli zwinni jak wiewiórki

W Muzycznej Krainie przy ul. św. Ducha 86 spełniły się marzenia przedszkolaków związane z bajkową przygodą. Stało się to dzięki zorganizowanego 9 stycznia balu karnawałowego pod hasłem W tańcu zwinny jak wiewiórka.

Wróżki, księżniczki, Spider-Mani, Batmani, Dinusie, królewny, motylki, Pszczółki Maje rycerze, piraci, policjanci…wypełniły balowe sale przyozdobione balonami, serpentynami, kolorowym konfetti i lampionami. Wodzirejem balu była zwinna maskotka Wiewiórka, którą dzieci powitały śpiewem piosenki pt. Ruda wiewiórka. Tańce przeplatane konkursami zorganizowanymi przez nauczycielki Elę Kubiak i Ewę Undrul pozwoliły zabawnie spędzić czas, bawić uczestników i przeżyć chwile wzruszeń i radości. Rodzice zadbali o magiczne przebrania, które pozwoliły choć na jeden dzień stać się wymarzoną bajkową postacią! Dzieci z wykorzystaniem Bum rurek zaprezentowały koncert dla Wiewiórki, a dorośli dzieciom chóralnie wykonali utwór z klasyki piosenki dziecięcej pt. Na jagody. Tegoroczny bal zorganizowano realizując hasło projektu edukacyjnego pt.  „Chcesz szczęśliwym być kolego, dbaj o zdrowie od małego”. Walory edukacyjne balu przejawiały się w przypomnieniu zasad zdrowego stylu życia i integrowaniu społeczności przedszkolnej we wspólnym przeżywaniu i zabawie.  Wszystko to pod czujnym okiem zaproszonej inowrocławskiej Wiewiórki, która na pamiątkę wspólnych pląsów przekazała dzieciom okolicznościowy biuletyn.

W tańcach byli zwinni jak wiewiórki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl