:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

W sprawie remontu chodników

Samorząd, sprawie remontu chodników - zdjęcie, fotografia

Trwa remont ulicy Bolesława Chrobrego. Użytkownicy drogi przyglądają się postępowi robót. Podobnie jak podczas osiedlowego spotkania z przedstawicielami miejskiego samorządu mieszkańcy Solna pytają o zakres prac dotyczących chodników, które obecnie mają cztery oblicza.

Czy część trawiasta pozostanie traktem porośniętym trawą, a prace remontowe obejmą tylko jedno pobocze drogi? Czy część polbrukowa, zostanie "przełożona" tylko w tym samym miejscu? Czy część asfaltowa chodnika, nieco spękana, pozostanie bez zmian? Podobnie jak odcinek pokryty płytkami, gdzie również można dostrzec nieco braków...

Ulica Bolesława Chrobrego stanowi dla wielu dzieci z naszego osiedla istotny fragment drogi do szkoły. Staraniem miejskiego samorządu inne trakty komunikacyjne, z których korzystają uczniowie, zyskały nowe oblicze. Ważnym elementem prac modernizacyjnych, mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa pieszych, była zawsze przebudowa chodników.

Jako przewodniczący Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11 wystąpiłem do Prezydenta Miasta z prośbą o rozszerzenie zakresu prac remontowych na ulicy Bolesława Chrobrego o przebudowę ciągów pieszych na całej jej długości. Z pewnością poprawi to funkcjonalność drogi po remoncie oraz estetykę tego miejsca.

W sprawie remontu chodników komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl