:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W sobotę KSK Noteć podejmuje drużynę z Pruszkowa

Kiedy: 2018-01-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: Hala Widowiskowo-Sportowa

Koszykówka, sobotę Noteć podejmuje drużynę Pruszkowa - zdjęcie, fotografia

W sobotę o godz.18.00 w I lidze koszykówki KSK Noteć Inowrocław we własnej hali będzie podejmować Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Elektrobud-Investment ZB Pruszków zajmuje obecnie 8. miejsce z dorobkiem 7 zwyciestw i 10 porażek. KK Notec zajmuje 16. pozycję z dorobkiem 4 zwycięstw i 13 porażek. Jednak jeśli po wzmocnieniach chcemy podnieść sie w tabeli z takimi drużynami musimy nawiazać walkę a nawet co jest bardzo wskazane wygrywac.

Od godziny 15:00 odbędzie się „Inowrocławskie Święto Koszykówki z KSK Noteć Inowrocław” pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

W ramach ŚWIETA KOSZYKÓWKI jej uczestnicy wezmą także udział w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas imprezy pomoc organizacyjną zapewnia OSiR Inowrocław oraz KCK Inowrocław a niespodziewane wypieki Cech Rzemiosł Różnych oraz szkoła rzemiosła z Inowrocławia.

Od godziny 15:00 prowadzona będzie sprzedaż biletów, które będą ważne do końca imprezy (ok godz 20:00).

Podczas święta odbędą się spotkania:
- Noteć Inowrocław - UKS MGOKSiR Gniewkowo – rocznik 2006 (godzina 15.00 - 16,40)

KONKURSY - ATRAKCJE:

W trakcie imprezy:
a) dostępne będą również stoiska części sponsorów drużyny KSK Noteć Inowrocław ( OSM Cuiavia, P.W. Gesal, Orange, WSP) - będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą firm, ale także skorzystać z różnego rodzaju degustacji ,
b) pomiędzy II a III kwartą (duża przerwa ) meczu głównego KSK Noteć Inowrocław-Elektrobud-Investment ZB Pruszków odbędzie się konkurs koszykarski – rzuty osobiste po 3 przedstawicieli z obu drużyn rocznik 2006
c) pomiędzy II a III kwartą (duża przerwa ) meczu głównego KSK Noteć Inowrocław-Elektrobud-Investment ZB Pruszków zostaną zakończone licytacje przedmiotów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawionych przez KSK Noteć Inowrocław. Tj. piłka z podpisami naszych koszykarzy i trenerów, strój zawodnika , ręcznik z logo sponsora OSM Cuiavia oraz szalik kibica KSK Noteć Inowrocław ******