:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

W domu założył plantację

Kryminalni z Inowrocławia zatrzymali 43-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi. Mężczyzna decyzją sądu trafił tymczasowo za kraty na miesiąc. Grozi mu kara od 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (8.05.18) policjanci weszli do domu 43-letniego mieszkańca jednej z miejscowości pod Inowrocławiem. Funkcjonariusze pojechali po niego, bo unikał on kary 3 miesięcy zasądzonej za wcześniej popełniony czyn karalny. Podczas czynności kryminalni ujawnili, że mężczyzna posiada  w domu susz roślinny i 72 sadzonki konopi. Rośliny miały doskonałe warunki do wzrostu. Plantator w jednym z pomieszczeń postawił odpowiedni namiot, gdzie zamontował wentylatory oraz oświetlenie. Próbki roślin i suszu trafiły do policyjnego laboratorium, gdzie eksperci potwierdzili, że jest to marihuana.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (10.05.18) policjanci doprowadzili 43-latka do prokuratury w Inowrocławiu wraz z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się i postanowił, że najbliższy miesiąc podejrzany spędzi tymczasowo w areszcie.
KPP
 

W domu założył plantację komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl