:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

W „Chemiku” rozpoczęły się wakacje!

Edukacja, „Chemiku” rozpoczęły wakacje! - zdjęcie, fotografia
23/06/2017 18:54

23 czerwca, po całorocznej pracy zakończonej pozytywnymi wynikami w nauce i zaangażowaniem w działalność pozalekcyjną, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu otrzymali świadectwa.

Na zaproszenie dyrekcji szkoły, nauczycieli i młodzieży przybyli m.in. Wicestarosta Inowrocławski Mirosława Kucol, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej starszy brygadier mgr inż. pożarnictwa Andrzej Stachowicz, Komendant Powiatowy Policji mł. inspektor Marcin Ratajczak, ks. proboszcz Parafii p.w. Opatrzności Bożej w Mątwach Adam Walendowski i przewodniczący Rady Rodziców Michał Przepiórka.  

Dyrektor szkoły Grażyna Kadłubowska podkreśliła zaangażowanie nauczycieli
i uczniów w różnorodne przedsięwzięcia, które zaowocowały sukcesami uczniów i ugruntowały wysoką pozycje szkoły na rynku edukacyjnym. W bieżącym roku szkolnym Technikum zajęło 1. miejsce w powiecie inowrocławskim, 10. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 136. miejsce w kraju w rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektyw uzyskując tytuł Srebrnej Szkoły 2017.

 

Gratulacje odebrali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce:

Kamil Jóśkiewicz       kl. I Technikum Teleinformatyczne              śr. 5,68 (najwyższa średnia w powiecie)

Julia Jabłońska kl. II Technikum Analityczne                                  śr. 5,60

Szymon Niedźwiecki kl. I Technikum Teleinformatyczne               śr. 5,53

Wiktor Kosmala kl. I Technikum Elektroniczne                               śr. 5,47

Justyna Graniczna kl. I a LO                                                            śr. 5,41

Paulina Stypczyńska kl. III Technikum Analityczne                        śr. 5,23

Natalia Stróżyk kl. II Technikum Teleinformatyczne                      śr. 5,20

Angelika Woźniak kl. I Ib LO                                                         śr. 5,18

Joanna Lewandowska kl. I Analityczne                                           śr. 5,0

Rafał Burdziński kl. II b LO                                                            śr. 4,90

Mateusz Bednarek kl. Ia LO                                                            śr. 4,88

Kamil Maciejewski kl. III Technikum Teleinformatyczne               śr. 4,86

Adam Tylkowski kl. I Technikum Informatyczne                            śr. 4,85

Paweł Rzeźnik kl. I Technikum Informatyczne                               śr. 4,85

Marta Domańska kl. I Technikum Analityczne                                śr. 4,84

Jakub Lewandowski kl. I Technikum Elektroniczne                        śr. 4,84

Jagoda Kopińska kl. I a LO                                                              śr. 4,82

Karolina Głowacka kl. II Technikum Analityczne                           śr. 4,80

Jakub Wiśniewski kl. Technikum Analityczne                     śr. 4,80

Maciej Pryka kl. III Technikum Teleinformatyczne                         śr. 4,79

Ewelina Tomczyk kl. III Technikum Technologii Żywności           śr. 4,79

 

Sukcesy naukowe:

-Ewelina Tomczyk uczennica kl. III Technikum Technologii Żywności została laureatką etapu centralnego XLIII Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie i finalistką XIX Olimpiady Wiedzy o Żywności,

-Ewa Kapłanowska, Weronika Zielińska uczennice kl. III Technikum Technologii Żywności  zostały finalistami etapu centralnego XLIII Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie,

-Paulina Stypczyńska kl. III, Julia Jabłońska i Jakub Wiśniewski uczniowie kl. II (wszyscy z Technikum Analitycznego) zostali laureatami Konkursu Chemicznego „WYGRAJ INDEKS”,

-Michał Nowakowski kl. III Technikum Elektroniczne reprezentował szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA i 43. Olimpiadzie Wiedzy Technicznej,

-Justyna Graniczna kl. I LO i Paulina Siedlińska kl. I Technikum Analityczne          reprezentowały szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Znajomości Afryki.

-Karolina Głowacka kl. II Technikum Analityczne zajęła IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Bezpieczeństwo Ekologiczne Gminy”, a wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Ekoplaneta,

-Karolina Głowacka i Jakub Wiśniewski z kl. II Technikum Analityczne reprezentowali szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

 

Wielu realizowało swoje pasje zajmując czołowe miejsca w zawodach sportowych:

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu oraz VI miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce siatkowej chłopców.

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu i IV miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej 6-osobowej chłopców.

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce halowej chłopców.

- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w plażowej piłce siatkowej.

- IV miejsce w Lidze piłki ręcznej chłopców.

- I miejsce w Spartakiadzie Prewencyjnej.

- IV miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych.

- Sebastian Matuszak kl. I LO zajął II miejsce w Biegu Piastowskim.

W Mistrzostwach Powiatu:

- Tymoteusz Sobczak kl. I Technikum Teleinformatyczne  zajął II miejsce w skoku wzwyż.

- Jakub Radke kl. IIa LO zajął III miejsce w skoku wzwyż.

- Mariusz Łydkowski kl. II a LO zajął II miejsce w biegu na 1500 metrów.

- Jakub Jaszcz Technikum Elektroniczne zajął III miejsce w biegu na 800 metrów.

- Jakub Matuszak kl. I LO zajął III miejsce w biegu na 100 metrów.

- Damian Szczuraszek kl. IIa LO zajął IV miejsce w biegu na 800 metrów.

- Joanna Lewandowska kl. I Technikum Analityczne zajęła I miejsce w skoku wzwyż.

Chłopcy zajęli I miejsce w powiecie  w lidze lekkoatletycznej.

        

Stypendystami Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Prymus Pomorza i Kujaw” zostali Paweł Rzeźnik kl. I Technikum Informatyczne i Krzysztof Jędraszak kl. II Technikum Teleinformatyczne. Rotary Club Inowrocław na czele z Prezydentem Januszem Niewiadomskim ufundowało dwa stypendia w wysokości 1.500 zł. Stypendia otrzymali Kamil Maciejewski kl. III Technikum Teleinformatyczne i Michał Nowakowski kl. III Technikum Elektroniczne.

Rada Rodziców ze swoich funduszy postanowiła uhonorować stypendiami uczniów, którzy w tym roku szkolnym uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Przyznano 16 takich stypendiów, w tym dla 5 tegorocznych absolwentów.

Po odebraniu nagród i świadectw nadszedł czas na zasłużone, bezpieczne wakacje. Do zobaczenia we wrześniu!

W „Chemiku” rozpoczęły się wakacje! komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"