:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

W "Budowlance" odbyło się szkolenie zawodowe

W „Budowlance” dba się o to, aby uczniowie ubiegający się o tytułu technika - dobrze znali nowe technologie, nowoczesne materiały budowlane i te przeznaczone do renowacji. 

Badania wskazują, że przed branżą budowlaną kolejne lata prosperity - wobec rosnącej liczby zamówień, producenci materiałów budowlanych również prężnie się rozwijają. Sektor ten staje się coraz bardziej nowoczesny i konkurencyjny. Dlatego młodzież z klas: technik budownictwa i technik renowacji elementów architektury uczestniczyła w szkoleniu zawodowym, które przeprowadziła firma Baumit Polska. Szkolenie poprowadzili: p. Zbigniew Operacz przedstawiciel handlowy firmy Baumit oraz instruktor firmy  p. Krzysztof Ciechanowski. Przedstawili oni wykonanie dociepleń budynków oraz wykonanie posadzek przemysłowych. Spotkanie branżowe wzbogacone zostało o wykład konserwatora zabytków p. Macieja Iwańca, który opowiedział o konserwacji i renowacji budynków i błędach, których w czasie tego rodzaju prac należy unikać. Uczniowie, którzy wyróżnili się podczas spotkania otrzymali nagrody – upominki.

Należy podziękować przedstawicielom firmy za przekazanie cennych informacji o produktach, ich właściwościach i zakresie stosowania oraz za przygotowanie profesjonalnego pokazu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani pozyskiwaniem nowej wiedzy zawodowej przekazywanej im w ten ciekawy sposób.

ZSP5

W "Budowlance" odbyło się szkolenie zawodowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl