:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Urzędniczego ping-ponga ciąg dalszy

Samorząd, Urzędniczego ponga ciąg dalszy - zdjęcie, fotografia

Na odpowiedź ratusza na pismo Ireneusza Stachowiaka nie trzeba było długo czekać. Czy będzie kolejna ze strony Stachowiaka?

Skromna ta riposta prezesa Ireneusza Stachowiaka.

            Przypomnijmy, że najpierw podaje Pan Prezes informacje, że Inowrocław rzekomo    w kierowanym przez niego WFOŚiGW pozyskało w tym roku jedynie 8994 zł z dwóch projektów. Kiedy odpowiadamy, że to nieprawda, bo Miasto pozyskało 187.126 zł z czterech projektów, a jego program wsparcia na wymianę pieców węglowych oferuje mniej mieszkańcowi niż nasz własny, inowrocławski - to milczy.

            Czy Pan Ireneusz Stachowiak posiada wiedzę o tym, co dzieje się w jednostce przez niego kierowanej?

            Wnioskując do funduszu o dofinansowanie trzech dodatkowych zadań, które nie były umieszczone w ogłoszonych programach mieliśmy nadzieję na to, że Pan Ireneusz Stachowiak - były Zastępca Prezydenta Miasta, mieszkaniec Inowrocławia, a dziś prezes WFOŚiGW doprowadzi do stworzenia takich możliwości.

            Przypomnijmy, że za jego poprzednika Inowrocław otrzymał 2 z 3 odrzuconych dziś, a zgłaszanych przez nas zadań. Różnica jest taka, że wówczas Pan Ireneusz Stachowiak nie był prezesem WFOŚiGW, lecz Zastępcą Prezydenta i w jego imieniu podpisywał wnioski      o dotacje do poprzedniego prezesa funduszu. Kiedy zastąpił go na tej funkcji, to dziś stwierdził, że... dotacje się Inowrocławiowi nie należą. Jak widać, punkt widzenia zmienia się w zależności od miejsca siedzenia.

Z poważaniem

Wz. Kierownika Referatu Komunikacji Społecznej

Urzędu Miasta Inowrocławia


Urzędniczego ping-ponga ciąg dalszy komentarze opinie

  • gość 2018-08-09 21:37:52

    ale walka - kto wygra?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl