:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Ukradł rower, teraz może posiedzieć

Sprawy kryminalne , Ukradł rower teraz może posiedzieć - zdjęcie, fotografia

Do 10 lat więzienia grozi 18-latkowi zatrzymanemu przez mundurowych z Pakości. Jest on podejrzany o kradzież roweru i kradzieże z włamaniem na terenie miasta i gminy Pakości. Ponadto mężczyzna odpowie za udzielenie narkotyków. 

Pakoscy policjanci  w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali „złodzieja”, który kradł i włamywał się na terenie Pakości. 18-letni sprawca został zatrzymany do spraw przez mundurowych we wtorek (09.01.). Kryminalni udowodnili mu dwa włamania, do których doszło w okresie od lutego do czerwca 2017r. na terenie miasta i gminy Pakości. Wtedy to mężczyzna wywarzając okna wszedł do budynku wielorodzinnego i pomieszczenia gospodarczego, gdzie  ukradł  w pierwszym przypadku karabinek do paintballa z butlą gazową i pistolet pneumatyczny, a w drugim przypadku jego łupem padły felgi aluminiowe. Ponadto policjanci podczas przeszukania jego pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych odzyskali rower, który sprawca ukradł w grudniu 2017r. To nie wszystkie zarzuty, za które odpowie 18-latek. W toku prowadzonych czynności wyszło na jaw, że odpowie on dodatkowo za udzielenie środka odurzającego osobie małoletniej.     
Prokurator podjął decyzję, że w ramach policyjnego dozoru 18-latek będzie musiał dwa razy w tygodniu meldować się na komisariacie. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

KPP

Ukradł rower, teraz może posiedzieć komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl