:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Turniej Piłki Nożnej  o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia

W sobotę 30.06.2018 roku na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalych nr 1 w Inowrocławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Inowrocławiu.

Rozegrane zawody były  rozpoczęciem wakacji  „Lato -2018”. W Turnieju zagrały trzy drużyny: „Orlik” Mątwy – gospodarz, Akademia Piłkarska Reissa z Inowrocławiu oraz klub sportowy „Cukrownik” Tuczno. Zespoły grały systemem każdy z każdym 2 x 20 minut. Mecze sędziował Tomasz Wojciechowski z Inowrocławia. Oprócz tych rozgrywek odbył się mecz rewanżowy pomiędzy Reprezentacją Rady Orlika a Drużyną Radnych z Powiatu. Uroczystego otwarcia dokonał Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Inowrocławiu  Robert Gołdecki . Na zawodach obecni byli: Dyrektor ZSP nr 1 w Inowrocławiu Grażyna Kadłubowska oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Dernoga. A oto wyniki: Akademia Reissa - „Orlik” Mątwy 1:7, Cukrownik Tuczno - Akademia Reissa 9:0, „Orlik” Mątwy - Cukrownik Tuczno 0:7. Następnie zagrały ze sobą Drużyna Radnych Powiatu z  Reprezentacją Rady Orlika. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Reprezentacji Rady „Orlika” w Mątwach. Po zakończonej rywalizacji na boisku dokonano podsumowania Turnieju. W dekoracji uczestników rozegranych zawodów wzięli udział: Naczelnik Wydziału Edukacji,Kultury ,Sportu i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Inowrocławiu Robert Gołdecki, Dyrektor ZSP nr 1 Grażyna Kadłubowska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Dernoga. Wszystkie drużyny biorące udział
w zawodach otrzymały puchary  i dyplomy, a każdy zawodnik pamiątkowy medal nawiązujący do trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Wybrano najlepszego bramkarza, którym został Kacper Ciejek z drużyny „Orlik” Mątwy. Najlepszym strzelcem okazał się Krzysztof  Kożłowski z drużyny „Cukrownika” Tuczno. Naczelnik Robert Gołdecki wraz z Dyrektor ZSP nr 1 Grażyną Kadłubowską wręczyli również pamiątkowe dyplomy i medale graczom z Reprezentacji Rady Orlika i Drużyny Radnych z Powiatu.  Wyróżniono też zawodników: najlepszym bramkarzem został Piotr Czarnolewski z Drużyny Radnych Powiatu, a najlepszym zawodnikiem Andrzej Krokos z Reprezentacji Rady „Orlika” z Mątew.

Na koniec odbyła się miła uroczystość. Naczelnik Robert Gołdecki i dyrektor Grażyna Kadłubowska otrzymali z rąk przedstawicieli Rady Orlika dyplomy i pamiątkowe medale
w podzięce za współpracę, pomoc w organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych na boisku „Orlik” i zaangażowanie w działalność sportową na rzecz dzielnicy Mątwy w roku szkolnym 2017/2018.

Organizatorzy  dziękują  wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach, opiekunom za przygotowanie ekip do zawodów oraz sędziemu za przeprowadzenie rozgrywek i zapraszają na kolejne, wakacyjne mecze.

K.Z.

Turniej Piłki Nożnej  o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się