:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Teatralna i iluzjonistyczna uczta łącząca pokolenia

Kiedy: 2017-12-17 , godzina: 16:00 | Gdzie: MDK, ul. NMP

Koncerty, Teatralna iluzjonistyczna uczta łącząca pokolenia - zdjęcie, fotografia

Teatr Azyl z II LO im. M. Konopnickiej, Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Profilaktyki SYMPATYCY i Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka zapraszają  17 grudnia o g. 16. 00 na TEATRALNĄ i ILUZJONISTYCZNĄ UCZTĘ w ramach akcji charytatywnej na rzecz Pani Cecylii Kieleckiej, sparaliżowanej poetki. 

Oddajmy głos Azylantom: Po przeczytaniu artykułu w gazecie, który opowiadał o Pani Cecylii, nie dało się nie myśleć o możliwości pomocy z naszej strony. Następnego dnia wybraliśmy się do niej, aby dowiedzieć się, co moglibyśmy zrobić. Pani Cecylia okazała się przemiłą osobą, która uwielbia młodzież. Ucieszyła się, że ktoś ma tak dobre serce i bezinteresownie pragnie jej pomóc. Przepisywaliśmy wiersze i prowadziliśmy ciekawe rozmowy. Każde kolejne spotkanie umocniało nas w przekonaniu o słuszności naszego malutkiego gestu serca. Wzruszyło nas to, że starsze osoby  wierzą w nasze pokolenie i widzą w nas przyszłość.Chcielibyśmy, aby wiele innych młodych osób potrafiło pomagać, ponieważ to uczy odpowiedzialności za drugiego człowieka,oducza egoizmu i pozwala nam poczuć się potrzebnymi komuś, kto emanuje pogodą ducha. POMAGAJMY – każdy może dodać swoją cegiełkę! Będzie artystycznie, klimatycznie, słodko i ciekawie - oprócz spektaklu przygotowujemy dla Was wraz z CUKIERNIĄ MARTA piernikowy poczęstunek. Będziecie mogli dołożyć swoją cegiełkę do puszki, której zawartość porzeznaczymy na rehabilitację i leki dla dzielnej Pani Cecylii.  Całość wydarzenia poprowadzi Tomasz Bieliński - wielki przyjaciel  AZYLU, aktor iluzjonista, reżyser. Wspierają nas Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja Ekspert Kujawy i Powiatowa Komenda Policji.  Zapraszamy gorąco do MDKu w niedzielę 17 grudnia 2017 r. od g. 16.00. Wstęp wolny.

Azyl

Teatralna i iluzjonistyczna uczta łącząca pokolenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się