:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Szkoła zawodowa najwyższej jakości

ponadgimnazjalne, Szkoła zawodowa najwyższej jakości - zdjęcie, fotografia

Akademia Szkolnictwa AS została wyróżniona w Ogólnopolskim konkursie „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”. Uroczysta gala odbyła się 8 czerwca 2018 r. w Warszawskiej Wyższej Szkole Menedżerskiej.

Szkoła otrzymała laur w kategorii Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. Prestiżowi konkursowi daje fakt, iż  organizowany został przez fundację Fundusz Współpracy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.  Akademia Szkolnictwa AS została wyróżniona za dwa projekty:

- pierwszy: mobilny zakład fryzjerski”

- drugi : „Szkolna cukiernia As-a”

Szkoła po raz trzeci otrzymała tak zaszczytne wyróżnienie potwierdzając realizację dobrych praktyk w zakresie kształcenia zawodowego oraz wysoki poziom i jakość tegoż kształcenia. Do konkursu zgłosiło się 139 szkół z całej Polski .Akademia Szkolnictwa uplasowała się na 14 miejscu. Ideą konkursu jest pokazanie szkolnictwa zawodowego w pozytywnym świetle jako atrakcyjnej ścieżki edukacyjnej. Szkoły uczestniczące w konkursie dają przykład, jak wykorzystać swoje otoczenie, inwencję nauczycieli i zapał uczniów do tego, aby jak najlepiej ich przygotować do wejścia na rynek pracy, nie tylko pod kątem wysokich i aktualnych umiejętności zawodowych, ale też cenionych przez pracodawców postaw i kompetencji kluczowych.

Szkoła zawodowa najwyższej jakości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl