:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C słabe opady deszczu

Szczęśliwa 13. „Noc z Andersenem” przed nami!

Kiedy: 2018-03-23 , godzina: 18:30 | Gdzie: Tajemniczy Ogród, ul. Kilińskiego 16

Spotkania, Szczęśliwa „Noc Andersenem” przed nami! - zdjęcie, fotografia

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza rozpoczyna zapisy do 13. edycji „Nocy z Andersenem”. Jak co roku zapraszamy młodych czytelników z klas I – IV SP do świętowania z nami Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

Uczestnicy spędzą noc w bibliotece, podczas której przeżyją niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy na ten wyjątkowy czas wiele atrakcji. Zdradzimy jedynie, że będą wyjątkowi goście, którzy uświetnią imprezę. Nie zapomnimy o baśni H. Ch. Andersena. W tym roku przypomnimy „Dzielnego ołowianego żołnierza” w 180. rocznicę jego powstania. Możemy również zapewnić, że nikt nie będzie głodny i spragniony, także wrażeń.

Zabawa rozpocznie się 23 marca (piątek) o godz. 18.30 w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” przy ul. Kilińskiego 16, a zakończy następnego dnia rano.

Noc z Andersenem” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Udział w imprezie jest bezpłatny! Jeśli jeszcze nie jesteś czytelnikiem jednej z naszych bibliotek, nie czekaj – zapisz się!

Szczegóły oraz zapisy wyłącznie osobiście przez rodzica w Oddziale dla Dzieci przy ul. Kilińskiego 16 do dnia 20 marca.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

BM


Szczęśliwa 13. „Noc z Andersenem” przed nami! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się