:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Święto Muzyki z... humorem!

Kiedy: 2018-06-21 , godzina: 18:00 | Gdzie: Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Kilińskiego 16

Koncerty, Święto Muzyki humorem! - zdjęcie, fotografia

Recital piosenek z repertuaru ikony polskiego kabaretu, Ireny Kwiatkowskiej – to propozycja inowrocławskiej Biblioteki na tegoroczne obchody Święta Muzyki.

21 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym (ul. Kilińskiego 16) wybrzmiewać będą na nowo zinterpretowane utwory, do których teksty napisali niegdyś: Jeremi Przybora, Ludwik Starski oraz Marian Hemar. Na uczestników wydarzenia czekać będą: spora dawka humoru, niespodziewanych zwrotów akcji oraz ponadczasowych treści utrzymanych w musicalowym klimacie. Wszystko to za sprawą muzycznego duetu, w którego skład wchodzą: Agata Cejba (aktorka i reżyserka, absolwentka aktorstwa Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu) oraz Alicja Kosznik (absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fortepianu).

 

BEZPŁATNE wejściówki na koncert odbierać można w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16) od 14 czerwca br. Liczba miejsc ograniczona!

BM


Święto Muzyki z... humorem! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl