:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Sukcesy inowrocławskich łuczników

Inne, Sukcesy inowrocławskich łuczników - zdjęcie, fotografia

W Gloubiu-Dobrzyniu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym. Blisko 250 zawodników z Polski, Niemiec, Słowacji, Portugalii, Grecji, Ukrainy, Białorusi, Cypru, Węgier, Turcji a nawet z Singapuru i Nowej Zelandii strzelało w trzech odmianach: tzw. tarczowej, 3d i technicznej (różne pozycje, ruchome cele).

Inowrocław reprezentowali zawodnicy Archery Club Munin w składzie: Joanna Rydzińska-Smolka, Beata, Śmigielska, Zofia Głowacka, Konrad Frąszczak, Piotr Kulis, Grzegorz Sądel, Jakub Pawłowski, Nikodem Siudowski i Artur Smolka.

W kategorii junior hunter mężczyzn Nikodem Siudowski został Mistrzem Polski, a Jakub Pawłowski I Wicemistrzem. W kategorii junior łuków natural kobiet Zofia Głowacka została Mistrzynią Polski, a w kategorii senior łuków natural kobiet Joanna Rydzińska-Smolka została I Wicemistrzynią Polski (w roku poprzednim została Mistrzynią Polski).

UM

Sukcesy inowrocławskich łuczników komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl