:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Stracił prawo jazdy za nadmierna prędkość

Sprawy kryminalne , Stracił prawo jazdy nadmierna prędkość - zdjęcie, fotografia

Odebranie prawa jazdy, mandaty i punkty karne to skutek brawury na drodze, jaką wykazał się kierowca peugeota. 

23-letni mieszkaniec Strzelna w ubiegły czwartek (15.03) w miejscowości Suchatówka, w obszarze zabudowanym, przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 km/h – pędził on drogą krajową nr 15 aż 113 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Z tego powodu został zatrzymany przez funkcjonariuszy inowrocławskiej „drogówki”. Wtedy, okazało się również, że mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy. 

W związku z popełnionymi wykroczeniami został ukarany mandatem w wysokości 400 zł oraz 10 punktami za przekroczenie dopuszczalnej prędkości, a także mandatem na kwotę 50 zł w związku z brakiem wymaganego podczas kontroli dokumentu. To jednak nie wszystkie konsekwencje zachowania kierowcy. Funkcjonariusze "drogówki" wystąpili także do Starostwa Powiatowego w Mogilnie o odebranie 23-latkowi prawa jazdy na okres 3 miesięcy. 

KPP

Stracił prawo jazdy za nadmierna prędkość komentarze opinie

  • gość 2018-03-22 12:03:44

    Abstrahując od idiotyzmu takiej jazdy to jak można mieć dostęp do Yanosika bez ograniczeń i nadal doprowadzać do tego, że tyle osób traci prawo jazdy...

Dodajesz jako: Zaloguj się