:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Starostwo nagrodziło najlepszych uczniów

20/06/2018 19:19
ponadgimnazjalne, Starostwo nagrodziło najlepszych uczniów - zdjęcie, fotografia

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu odbyła się gala „Najlepsi z najlepszych”.

Podczas uroczystości zostali nagrodzeni uczniowie szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Inowrocławski - laureaci ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i zawodów sportowych oraz uczniowie, którzy uzyskali w swojej szkole najwyższą średnią. Gratulacje i cenne nagrody prymusi odebrali z rąk starosty Tadeusza Majewskiego i wicestarosty Mirosławy Kucol. Podziękowania czekały też na nauczycieli, współautorów sukcesów swoich wychowanków.

Nagrody za najwyższą średnią w swojej szkole odebrały:

Agata                     Marcinkowska - II LO (liceum)          

Julia                       Jabłońska - ZSP 1        (technikum)   

Weronika              Matuszak  - ZSP 2        (branżowa)     

 

Nagrody za olimpiady przedmiotowe odebrali:

Bartosz                 Lusiak                 I LO

Paweł                    Daroszewski       I LO

Błażej                    Bałdyga              I LO

Jakub Marcin        Łaszkiewicz        I LO

Martyna Maria      Kuczyńska          I LO

Antonina               Łyczkowska        I LO

Edyta                    Rozczypała         I LO

Mikołaj                 Wesołowski        II LO

Karolina                Kozina                II LO

Katarzyna             Kujawa               II LO

Ewelina                 Tomczyk             ZSP 1

Ewa                      Kapłanowska      ZSP 1

Weronika              Zielińska             ZSP 1

Wiktor                  Wiechecki           ZSP 5

 

Lista nagrodzonych uczniów-najwyższe średnie

Natalia                       Antosz

Marta                         Białecka-Cieślak

Weronika                   Biskup

Krzysztof                  Czech

Joanna                       Gołębiewska

Justyna                      Graniczna

Julia                           Jabłońska

Julia                           Jaremek

Arleta                        Jarosz

Jakub                         Kamiński

Kacper                       Kilimiak

Adrian                       Kowalczyk

Jakub                         Kwaśniewski

Sławomir                   Kwieciński

Anita                         Łukaszewska

Agata                        Marcinkowska

Weronika                   Matuszak

Kacper                       Mrozowski

Joanna                       Pawlak

Szymon                     Sieradzki

Patrycja                     Stefaniak

Natalia                       Szafrańska

Dominika                  Wojdylak

Dawid                       Woźniak

Sandra                       Wypych

 

Lista nagrodzonych nauczycieli-olimpiady przedmiotowe

Sławomir                     Drelich                               I LO

Ewa                             Furman                               I LO

Krystyna                      Górzyńska                          ZSP 1

Aleksandra                  Grzegorska                         I LO

Agnieszka                    Kubiak                               II LO

Anna                            Pędzich-Kuszel                  I LO

Elżbieta                        Piniewska                           I LO

Hanna                          Płotka                                 II LO

Joanna                          Wiśniewska                        ZSP 5

Zbigniew                     Zygora                                II LO

 

Nagrody otrzymali także młodzi sportowcy:

DRUŻYNA III LO INOWROCŁAW, KTÓRA ZDOBYŁA I MEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM XX  KUJAWSKO-POMORSKIEJ LICEALIADY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W 6-PIŁKARSKICH DZIEWCZĄT:

  1. KINGA TROSZYŃSKA
  2. OLIWIA ZYGMUNT
  3. WERONIKA NOWICKA
  4. ALICJA KRAJNIAK
  5. PAULINA NOWAKOWSKA
  6. EDYTA PIETRZAK
  7. WIKTORIA IMAŃSKA-PLEWA
  8. ZUZANNA GÓRNA

OPIEKUN: MAŁGORZATA PACZKOWSKA

DRUŻYNA I LO INOWROCŁAW, KTÓRA ZDOBYŁA II MEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM XX  KUJAWSKO-POMORSKIEJ LICEALIADY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW:

  1. KAJETAN BUSZKIEWICZ
  2. KAMIL KONIECZKA
  3. HUBERT JANKOWSKI
  4. SZYMON WALCZAK
  5. MACIEJ KACZMAREK
  6. MACIEJ NALEWAJ
  7. KACPER NIJAK
  8. JAKUB PIOTROWSKI
  9. KAROL ŚMIŁOWSKI
  10. JAKUB PRZEKWAS
  11. MIKOŁAJ KROKOWSKI
  12. MIKOŁAJ WELZANT

OPIEKUN: DARIUSZ SIKORA

DRUŻYNA ZSP NR 1 INOWROCŁAW, KTÓRA ZDOBYŁA III MEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM XX  KUJAWSKO-POMORSKIEJ LICEALIADY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW:

  1. DAMIAN SZCZURASZEK
  2. MARIUSZ ŁYDKOWSKI
  3. KRZYSZTOF KARCZEWSKI
  4. KACPER MOZGAWA
  5. JAKUB JASZCZ
  6. ADAM MRÓWCZYŃSKI

OPIEKUN: TOMASZ KALINOWSKI

DRUŻYNA ZESPOŁU SZKÓŁ im. MARKA KOTAŃSKIEGO, KTÓRA ZDOBYŁA

I MEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPOŁECZNO-SPORTOWYCH „SPRAWNI-RAZEM”:

 

  1. ADAM DZWONKOWSKI
  2. MATEUSZ ZMUDZIEJEWSKI
  3. GRZEGORZ KUBIAK
  4. RADOSŁAW PRUSS
  5. HUBERT SZCZEPANIAK
  6. PIOTR ZBOROWSKI
  7. BRAJAN BATKOWSKI
  8. ARKADIUSZ CHUDZIŃSKI
  9. SZYMON KUBIAK

OPIEKUN: MARCIN RYBARCZYK.

SP

Starostwo nagrodziło najlepszych uczniów komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

_

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie - Zapraszamy!


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez inowroclaw.info.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PPHU Inomedia Adam Markiewicz z siedzibą w 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław, al. Niepodległości 90/25

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"