:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkanie z kombatantką w Hufcu Pracy

ponadgimnazjalne, Spotkanie kombatantką Hufcu Pracy - zdjęcie, fotografia
  • Pani Katarzyna Hałasa koordynatorka ogólnopolskiej akcji
    Pani Katarzyna Hałasa ...
  • Wychowanki MOW z Kruszwicy wraz z wychowawcą - panem Krzysztofem Kosińskim
    Wychowanki MOW z Krusz...
  • Komendnat HUfca Pracy Ilona Gołębiewska przywitała zaproszonych gości
    Komendnat HUfca Pracy ...

27 stycznia 2018r. w Hufcu Pracy w Inowrocławiu odbyło się wyjątkowe spotkanie podsumowujące działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Paczka dla bohatera” oraz upamiętniające 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Gośćmi uczestników hufca była pani Irena Wawrowska – kombatantka, zuchy i harcerze z XI Szczepu Harcerskiego ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Inowrocławiu, wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kruszwicy wraz z Dyrektorką Ośrodka panią Iloną Dybicz i wychowawcą panem Krzysztofem Kosińskim oraz pani Katarzyna Hałasa – koordynatorka Paczki dla Bohatera.

Podczas spotkania nie zabrakło wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych oraz opowieści kombatantki, która przybliżyła zgromadzonym działania Polaków walczących o suwerenność i niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. To były bardzo osobiste i wzruszające wspomnienia. Pani Katarzyna Hałasa podsumowała działania wolontariuszy podczas pomocy dla kombatantów i podziękowała za wkład uczestnikom hufca.

To było wspaniałe spotkanie i niecodzienna lekcja historii dla uczestników.

Spotkanie z kombatantką w Hufcu Pracy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl