:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Sport sposobem na życie

Inne, Sport sposobem życie - zdjęcie, fotografia

Sport pozwala realizować wyznaczone cele. 15 maja 2018 r. dowiedziały się o tym uczennice klasy VII a ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu.

Cała klasa odwiedziła Szkołę Podstawową w Grębocinie, gdzie dziewczęta wzięły udział w zajęciach sportowych z mistrzyniami sportu. Złote medalistki odwiedziły młodzież w ramach programu „Mistrzynie w Szkołach” zorganizowanego przez fundację Otylii Jędrzejczak. W wydarzeniu wzięły udział sportsmenki: Oktawia Nowacka, Iza Baumgart, Patrycja Maliszewska, Karolina Karasiewicz oraz sama Otylia Jędrzejczak.

Lekcja wychowania fizycznego z wykorzystaniem taśm oporowych zakończona była rozmową z mistrzyniami sportu, podczas której jej uczestniczki mogły zadawać pytania swoim idolkom. Padło bardzo dużo ciekawych pytań i jeszcze więcej inspirujących do rozwijania sportowych pasji odpowiedzi.

 

Uczniowie wrócili do Inowrocławia bogatsi o wiedzę, nowe sportowe umiejętności oraz torby z upominkami, którymi obdarowali ich organizatorzy i sponsorzy.

To była doskonała lekcja sportu i wychowania.

K.P.

Sport sposobem na życie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl