:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

„SpoKREWnieni służbą” w Inowrocławiu

Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Bydgoszczy–Terenowy Oddział w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu włączyli się w ogólnopolską akcję „SpoKREWnieni służbą”.

Policjanci, strażacy, wopr-owcy i mieszkańcy miasta wspólnie w jednym celu stawili się na parking PSP przy ul. Poznańskiej 133 w Inowrocławiu. Dziś  w godz. 12.00 – 15.00 odbywała się tam akcja oddawania krwi. Po godzinie trwania akcji do godz. 13.15, do punktu zgłosiło się i oddało krew 10 osób. W ten sposób zasilony został bank krwi.

Celem ogólnopolskiej akcji "SpoKREWnieni służbą”  jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym poprzez podzielenie się krwią. Biorą w niej udział funkcjonariusze służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministrowi Obrony Narodowej. Wszystko to w szczytnym celu pomagania innym. W Inowrocławiu, prócz akcji krwiodawczej, odbywają się działania profilaktyczne skierowane do dawców oraz ich rodzin, a szczególnie dzieci. Uczestnicy mieli okazję odbyć wycieczkę ze strażakiem po komendzie PSP i zaznajomić się z wykonywanymi przez nich zadaniami oraz posiadanym sprzętem. Policjanci z inowrocławskiej komendy zadbali o edukacyjne spotkanie z przybyłymi dziećmi. Otrzymywały one upominki w postaci materiałów promujących bezpieczeństwo.

KPP

„SpoKREWnieni służbą” w Inowrocławiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl