:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

„Solankowy Koszmar” już 25 sierpnia!    

Inne, „Solankowy Koszmar” sierpnia!     - zdjęcie, fotografia

Przypominamy, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Barbell Squad Inowrocław organizują już czwartą edycję biegu z przeszkodami na dystansie 5 i 10 kilometrów pod nazwą ,,Solankowy Koszmar”, któremu patronuje Prezydent Miasta Inowrocławia.

Wyciskanie siódmych potów odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2018 r. na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu. To zawody skierowane do osób lubiących naprawdę ekstremalne przeżycia. Nie będzie łatwo - na trasie biegu traficie na kilkadziesiąt przeszkód, których pokonanie wymaga sprawności, skoczności oraz siły mięśni i charakteru. Imprezie towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży Kids i Junior na dystansach 1, 2 i 5 km oraz Festiwal Słowian i Wikingów „Krucza Bryła Soli“. Rejestracja trwa na stronie internetowej www.solankowykoszmar.pl lub zapisy.sts-timing.pl. Należy wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Zachęcamy także               do zapoznania się z regulaminem Solankowego Koszmaru, który umieszczony jest na stronie imprezy. Zapisz się - my zrównamy Cię z ziemią!


„Solankowy Koszmar” już 25 sierpnia!     komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl