:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Służby i organizatorzy obozów na wspólnym szkoleniu

Komunikaty Policja, Służby organizatorzy obozów wspólnym szkoleniu - zdjęcie, fotografia

To jakie wymogi stawiane są przed organizatorami obozowisk i biwaków, dowiedzieli się zaproszeni na spotkanie, do siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu. W szkoleniu uczestniczyli także przedstawiciele Policji.

We wczorajszym (13.06) spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Harcerstwa Polskiego i Związku Harcerstwa RP, poszczególnych klubów zajmujących się rekreacją na wodach i terenach przywodnych, starszy wizytator kuratorium oświaty w Bydgoszczy oraz policjanci. Spotkaniu przewodniczył Zastępca Komendanta PSP st. bryg. Tomasz Kruczyński. Zagadnienia omówił Oficer Prasowy PSP st. kpt. Artur Kiestrzyn.

Zagadnienia poruszone na spotkaniu to: rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych, a związanych z wypoczynkiem dzieci i młodzieży. Szczegółowo zostały omówione przepisy dotyczące obiektów bez stałej infrastruktury komunalnej. Mowa tu o obozach i biwakach pod namiotami. Uczestnicy dyskutowali także na temat ścisłej współpracy pomiędzy organizatorami wypoczynku, a służbami. Wszystko w trosce o wypoczywające dzieci i młodzież.
Świadomość zagrożeń tych realnych i potencjalnych zapobiega negatywnych skutkom.

KPP


Służby i organizatorzy obozów na wspólnym szkoleniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się