:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń ZUS

Gospodarka, Skorzystaj bezpłatnych szkoleń - zdjęcie, fotografia

Chcesz zarejestrować konto na PUE, ale nie wiesz jak? Możesz skorzystać z naszej pomocy. Już dzisiaj zapisz się na bezpłatne szkolenie Platforma Usług Elektronicznych, jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS.

Dzięki PUE ZUS możesz zrealizować większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez wychodzenia z domu – przez internet. W ten sposób sprawdzisz swoje dane zapisane na Twoim koncie w ZUS, prześlesz dokumenty, a także rezerwujesz wizytę w placówce ZUS. Masz również dostęp do informacji o wystawionych zwolnieniach lekarskich. Szkolenie odbędzie się:

  • 23 lipca o godz. 9.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Inowrocławiu, ul. Solankowa 15. (zapisy na szkolenie pod nr. tel. tel. 52 356 10 22; e-mail: [email protected])
  • 26 lipca o godz. 9.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 33 sala 027 (zapisy pod nr.  tel. 52 34-18-157, e-mail [email protected])

 

Po szkoleniu będziesz mógł założyć profil na PUE. W tym celu potrzebny Ci będzie dowód osobisty lub paszport.

 

Natomiast na bezpłatne szkolenie z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich zapraszamy 30 lipca do siedziby Inspektoratu ZUS w Inowrocławiu, ul. Solankowa 15. Rozpoczęcie szkolenia o godz. 9.00. Zapisy na szkolenie pod nr. tel. 52 356 10 22; e-mail: [email protected]


Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń ZUS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl