:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Siatkarki Konopy nadal niepokonane

Siatkówka, Siatkarki Konopy nadal niepokonane - zdjęcie, fotografia

1 grudnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Panadgimnazjalnych w Kruszwicy rozegrano pierwszy turniej rundy finałowej o mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.

Siatkarki Konopnickiej wygrały bez większych problemow z ZSP Kruszwica 2:0 w setach  25:16 i 25: 10 i w  drugim meczu z Ekonomikiem 2:0 ( 25:14, 25:14 ). W konfrontacji Kruszwicy z ZSP nr 4 gospodynie zwyciężyły 2:0. Cały zespół zagrał bardzo dobre zawody ale na wyróżnienie zasługuje doskonale dysponowana w ataku i zagrywce Kinga Sąsała.

W kolejny turnieju 20 grudnia 2017r. dziewczęta z Konopy ( niestety jeszcze bez udziału kontuzjowanej Patrycji Jaśtak )  zmierzą się z siatkarkami Królówki i Kasprowicza w sali sportowej I LO. 

Skład II LO : Elwira Wolf, Barbara Dziuba, Kinga Sąsała, Natalia Woźniak, Daria Staniak, Ola Cieślak, Julia Lewandowska, Alicja Oliwkowska, Dominika Jędrzejewska, trener Ryszard Dreliszak.


Siatkarki Konopy nadal niepokonane komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się