:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Sezon wycieczek szkolnych w pełni

Komunikaty Policja, Sezon wycieczek szkolnych pełni - zdjęcie, fotografia

Inowrocławska Policja dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży informuje, że warto zadbać o kontrole autokaru. W tym celu wystarczy sygnał na Policję lub do WITD i funkcjonariusze dokonają kontroli. Troszczmy się razem o bezpieczeństwo na drogach.

Policja zachęca do działań prewencyjnych, wyprzedzających, dotyczących poprawy bezpieczeństwa na drogach. Dokonujący kontroli sprawdzą stan techniczny autobusu, autokaru, ale też i innych pojazdów przewożących dzieci i młodzież. Kontroli podlega również stan trzeźwości i psychofizyczny kierowcy oraz jego uprawnienia i kwalifikacje zawodowe.

Dlatego ważna informacja o tym, do kogo i jak zgłosić o planowanym wyjeździe na wycieczkę jest umieszczona na stałe na stronie inowrocławskiej Policji: www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
w zakładce Ruch Drogowy - Informacja dla organizatorów wycieczek autokarowych i przewoźników.

Tam też w załączniku został zamieszczony wniosek o przeprowadzenie takiej kontroli, który można złożyć do Wydziału Ruchu Drogowego inowrocławskiej Policji lub WITD w Inowrocławiu.

KPP

Sezon wycieczek szkolnych w pełni komentarze opinie

  • gość 2018-05-28 20:03:26

    Trzeba zgłaszać wszystkich, zbyt często jako nauczyciel widzę kierowców wynajętych autobusów z yanosikiem przy kierownicy, żeby czasem gdzieś mandatu nie złapać... to chore. I zwracanie uwagi niewiele daje

  • sajdak - niezalogowany 2018-05-29 23:14:19

    nie wiem jak przy wycieczkach, ale widziałem jak kierowca miejskiego autobusu jechał z Yanosikiem.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl