:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Serduszka pełne miłości i marzeń podczas uroczystości wigilijnej

Błękit wokół, blask migających światełek, dziecięcy śpiew kolęd, anielska biel szat aniołów, świąteczna radosna atmosfera, złożone serduszka w darze… wszystko to 15 grudnia  w Przedszkolu nr 14 przy ul. św. Ducha 86 podczas Uroczystej Wigilii.

Dzieci z Muzycznej Krainy wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości w magiczny świat zadumy, radości, przemyśleń… Przypomniały jak co roku, znanym wszystkim, historię najsłynniejszej na świecie stajenki. W tych wyjątkowych i świątecznych chwilach z udziałem Wojciecha Piniewskiego, zastępcą Prezydenta iasta, Magdaleną Kaiser, naczelnikiem Wydziału Oświaty i Sportu, Beaty Wasilewskiej i Wojciecha Gliwińskiego, starszych wizytatorów Kuratorium Oświaty, o. Tomaszem Witosławskim, duszpasterzem parafii pw. Świętego Krzyża, przedstawicielami Rady Rodziców oraz uczniami I LO im. Jana Kasprowicza można było chociaż przez moment zatrzymać się i przypomnieć sobie jak to jest być dzieckiem. Odkryć na nowo zapomniane marzenia, beztroskości i ciekawości świata, tradycje świąteczne wyniesione z własnego domu…, cieszyć się coroczną nowiną narodzenia Pana.

Jasełka zaprezentowały dzieci 6-letnie z gr. VIII wg pomysłu Magdaleny Maligłówki, Beaty Jędrzejewskiej i Joanny Krężelewskiej.

J.M.

Serduszka pełne miłości i marzeń podczas uroczystości wigilijnej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl