:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Serca ponownie zagrały w teatrze

W niedzielne popołudnie w Teatrze Miejskim odbyło się Kosmiczne Serca Granie, czyli VIII edycja Inowrocławskiego Koncertu Charytatywnego. Biletem wstępu na to wydarzenie była cegiełka w cenie 10 zł.

Tym razem zagrano dla Kacpra Maja - chłopca po przeszczepie serca, część zdobytych środków przeznaczone zostaną na pomoc w zakupie stymulatora mózgowego EEG Biofeedback dla Szkoły Podstawowej Integracyjnej.

Na Rodziców, Dziadków, Ciocie i Wujków z dziećmi czekały: Rakieta Międzygalaktyczna, spotkanie z Astronomem, meteorytami, obserwacja teleskopowa korony słonecznej, Selfie z Obcym, loteria i koło fortuny, kosmiczne smakołyki  z  Kafejki  pod  Mgławicą czy Salonik Kosmetyczno-Fryzjerski Mała Wenus.

Gdy dołożyć do tego licytacje obrazów, przedmiotów ofiarowanych przez wybitne osobistości świata sportu, to wyszła z tego niezła zabawa. Ukoronowaniem Kosmicznego Serca Grania był występ Gwiazd Wieczoru: Tancerzy ze Szkoły Tańca Adama Borzęckiego, Teatru Szkolnego ZPI w przedstawieniu Mały Książę oraz recital Mega Gwiazdy  – JARKA WISTA!

Organizatorzy: Fundacja K-S-M Jesteśmy z Wami, Kujawskie Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich, Klub Kopernik KSM w Inowrocławiu. Imprezę poprowadzą: Aleksandra Brejza, Elżbieta Piniewska i Grzegorz Kaczmarek

Serca ponownie zagrały w teatrze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się