:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Rojewskie przedszkolaki uczą się zasad bezpieczeństwa

Inowrocławscy policjanci odwiedzili dzieci w przedszkolu w Rojewie. Ta lekcja bezpieczeństwa miała formę pogadanki i edukacyjnych zabaw.

Dziś podczas spotkania policjantów z dziećmi, zostały poruszone m.in. podstawowe zasady ruchu drogowego oraz zasady grzecznościowe. Policjanci nie tylko dyskutowali z dziećmi w jakich miejscach i jak przekraczać jezdnię. Z racji zamieszkiwania dzieci na terenie wiejskim, pogadanka dotyczyła: zachowania się podczas kontaktu z obcym psem i pracy maszyn rolniczych. Zabawa w pociągi, pozwoliła doskonalić dzieciom zasady sygnalizatora świetlnego. Nie mogło zabraknąć omówienia zasad grzecznościowych i grzecznego zachowania w przedszkolu.
Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał od policjantów książeczkę pt. „Policja dzieciom”. Broszurka ufundowana przez Starostwo Powiatowe pozwala na to, by dzieci z rodzicami w domach mogły uczuć się o tym, co jest ważne dla ich bezpieczeństwa.

KPP

Rojewskie przedszkolaki uczą się zasad bezpieczeństwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl