:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline w Inowrocławiu!

Kiedy: 2018-07-18 , godzina: 21:30 | Gdzie: Rynek

Kino, Robert Michael Douglas Morgan Freeman Kevin Kline Inowrocławiu! - zdjęcie, fotografia

Już 18 lipca inowrocławski Rynek ponownie zamieni się w plenerową salę kinową. Inowrocławianie pod chmurką, na kolorowych leżakach będą mogli obejrzeć znakomitą amerykańską komedię w gwiazdorskiej obsadzie „Last Vegas”. Cztery aktorskie legendy - Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline - po raz pierwszy wspólnie na ekranie!

Dzięki współpracy z realizatorami Filmowego Lata z Orange i Multikinem, Inowrocław po raz kolejny znalazł się na filmowej trasie. W całej Polsce odbędzie się kilkadziesiąt pokazów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach.

Filmowe Lato pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach, jak i malowniczo położonych miejscowościach – w tym w Inowrocławiu. W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie.

 

komedia LAST VEGAS

Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline mają na koncie łącznie 6 Oscarów oraz 9 nominacji do tej najważniejszej nagrody, a także filmy, które zarobiły na całym świecie prawie 16 miliardów dolarów. W „Last Vegas” grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski. Billy, Paddy, Archie i Sam dosyć szybko zdają sobie sprawę z tego, że dekady imprezowego uśpienia mocno zmodyfikowały reguły gry: Miasto Grzechu stało się zupełnie innym miejscem, a różnego rodzaju rywalizacje mocno nadwątliły ich przyjaźń. Jednak nie mają zamiaru dawać za wygraną. Być może ich czasy już przeminęły, a największe show robi obecnie Cirque du Soleil, lecz czwórka mężczyzn sprawi, że Las Vegas padnie do ich stóp!

 

Początek seansu – 18 lipca – o godz. 21.30. Film niezalecany dla dzieci poniżej dwunastego roku życia.

Wstęp wolny!

UM

Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline w Inowrocławiu! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl