:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C całkowite zachmurzenie

Renowacja i piękno odnawianych kamieni

ponadgimnazjalne, Renowacja piękno odnawianych kamieni - zdjęcie, fotografia

W zeszłym tygodniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich prezentowano wystawę STONE i GLASS. Uczniowie „Budowlanki” z klasy I i II, którzy uczą się zawodu technik renowacji elementów architektury z chęcią pojechali na tę wystawę, aby zebrać nowe doświadczenia i wiadomości dotyczące zastosowania kamienia w architekturze, sztuce i jubilerstwie.

W trakcie zwiedzania byli obserwatorami zawodów o mistrzostwo Polski w obróbce ręcznej kamieni. Największe zainteresowanie wzbudziły onyksy. Ten wyjątkowy kamień w bogatej gamie barw jest idealnym elementem w wykończeniu wnętrz - przede wszystkim ścian i podłóg. Uczennice na pamiątkę z targów zakupiły dla siebie i najbliższych biżuterię z naturalnych kamieni. Wyjazd naprawdę był udany, nabytą wiedzę będzie można wykorzystać na lekcjach przedmiotów zawodowych, ale też w przyszłej karierze zawodowej.

Renowacja i piękno odnawianych kamieni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się