:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Ratusz odpowiada Stachowiakowi

Samorząd, Ratusz odpowiada Stachowiakowi - zdjęcie, fotografia

Tak, jak można było się spodziewać, Urząd Miasta odpowiedział na zarzuty Ireneusza Stachowiaka przedstawione na wczorajszej konferencji prasowej.

Wszystko wskazuje na to, że Pan Ireneusz Stachowiak nie daje sobie rady z kierowaniem Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na część zadań najbardziej istotnych dla Inowrocławia nie daje pieniędzy.

Podkreśla za to brak wniosku Miasta w dziedzinie edukacji ekologicznej. Pragniemy mu zatem przypomnieć, że gdy przez 10 lat pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta, wystąpił z wnioskiem w tej sprawie tylko raz, co daje mu 10-procentową, niezwykle niską skuteczność w staraniu się o środki zewnętrzne dla Miasta.

Załączamy grafikę, która obrazuje różnice w dofinansowaniu wymiany pieców (dotacje miejskie są korzystniejsze dla mieszkańców).

Pragniemy także poinformować o kolejnej manipulacji, której dopuścili się dziennikarze Telewizji Polskiej. W materiale poświęconym temu tematowi podano, że „Urząd Miasta odmówił udzielenia komentarza w tej sprawie”. Tymczasem Urząd Miasta poprosił jedynie reportera o przedstawienie konkretnych pytań, których do chwili obecnej nie otrzymaliśmy.

wz Kierownika Referatu Komunikacji Społecznej

Magdalena Klimek


Ratusz odpowiada Stachowiakowi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl