:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Radny Wroński pyta prezydenta o fanpage

Samorząd, Radny Wroński prezydenta fanpage - zdjęcie, fotografia

Sławny z afery fakturowej Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej prowadzi na Facebooku oficjalny fanpage Urzędu Miasta Inowrocławia, pod nazwą „Miasto Inowrocław” - takim zdaniem zaczyna swoją interpelację radny Marcin Wroński.

 

            Uważam, że wszystkie media i informatory prowadzone przez Urząd Miasta, lub podległe mu jednostki powinny być apolityczne i bezstronne. Niestety jak pokazuje życie tak nie jest.

            Podam jeden przykład i proszę o odpowiedź. Dlaczego na oficjalnym profilu Urzędu Miasta Inowrocław na portalu społecznościowym Facebook promuje się tylko jednego posła – Krzysztofa Brejzę z Platformy Obywatelskiej, prywatnie syna prezydenta miasta?

            Oto wpis który dokonał administrator ww. profilu 8 maja 2018 r. „Zachęcamy do obejrzenia materiału, który został wczoraj wyemitowany w programie "Czarno na białym" na antenie TVN24.”. Podany był również link. Program nosił tytuł „Tablica Brejzy” i był poświęcony posłowi Krzysztofowi Brejzie.

            Który urzędnik dokonuje tych politycznych wpisów, na fanpage Urzędu Miasta i na czyje zlecenie. Czy jest to właściwe miejsce do reklamowania jednego wybranego posła i uprawiania polityki?

 

Z poważaniem

Marcin Wroński


Radny Wroński pyta prezydenta o fanpage komentarze opinie

  • MA - niezalogowany 2018-06-06 12:35:26

    Tak nie powinno być

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na inowroclaw.info.pl